• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Poklanja se

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ostalo mi nešto krumpira za saditi, u gajbicama, prekrasno naklijano, pa ako netko ima potrebu i želju posaditi ga može doći i uzeti si ga.

Cijena - topli smiješak na licu i jedno hvala.

Županija Međimurska, adresa na pp.

095/5095659
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,564
Ostalo mi nešto krumpira za saditi, u gajbicama, prekrasno naklijano, pa ako netko ima potrebu i želju posaditi ga može doći i uzeti si ga.

Cijena - topli smiješak na licu i jedno hvala.

Županija Međimurska, adresa na pp.

095/5095659

Plus GRIOTE
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajd, ajd..... ne plašite mi potencijalne potrebite
dojdo.gif
-
budu pomislili da budu imali veći trošak nego korist pa odustanu. :biggrin:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,292
Ostalo mi nešto krumpira za saditi, u gajbicama, prekrasno naklijano, pa ako netko ima potrebu i želju posaditi ga može doći i uzeti si ga.

Cijena - topli smiješak na licu i jedno hvala.

Županija Međimurska, adresa na pp.

095/5095659

Samo da reknem,, meni netreba,, ja posijo, i snijeg ga prekrio i okvasio,,,
A smiješak eve ga ide:(blush):
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Ostalo mi nešto krumpira za saditi, u gajbicama, prekrasno naklijano, pa ako netko ima potrebu i želju posaditi ga može doći i uzeti si ga.

Cijena - topli smiješak na licu i jedno hvala.

Županija Međimurska, adresa na pp.

095/5095659

Ja ima potrebu i želju posaditi ga ??? ali mi je malo daleko .
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ih, ma kakvi daleko....meni je do Zagreba ko da u dućan kada idem - normala.
Uz to vidiš nešto novo, gledaš krajolik oko sebe dok se voziš, doživiš nešto novo.......a kaj bum ja onda rekla koja budem za Prvi maj išla na more na kavu - ujutro sjednemo u auto, navečer se vratimo.doma.:icon_e_wink:

A gle - uzmeš dvadeset - trideset gajbica, pokriješ si putni trošak i još imaš troduplu korist.:icon_razz:
Kaj si ne znaš posložiti matematiku? :icon_e_wink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ako ga nisi poklonio samo da ti kazem da meni ne treba hahha


Ajme, dobro da nisam ponudila nešt drugo - sad bih se crvenjela od srama kaj me se odbilo. :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

Najnoviji postovi

Na vrh