• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pokusajmo

  • Temu pokrenuo pokusajmo
  • Datum prvog posta
P

pokusajmo

Guest
programer, trenutno grafički i web dizajner, naslijedio poljoprivredno imanje u okolici Gline koje pokušavam postaviti na noge

u planu koze 40 kom., tuke, koke i zečevi

pravim trenutačno poljoprivrednu burzu za područje banovine, pokusni link: http://www.selo.hr-cro.eu
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Pozdrav i dobro nam došao!! :partyman:
Želim ti puno uspjeha i da svoje imanje postaviš na čvrste noge!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.....................:partyman::partyman:
Nek je sa srečom,,,,u obnovi imanja,...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Lijep pozdrav ,ovak mi se nešta dopada ta tvoja burza budem se registriral samo ako to zaživi
 
P

pokusajmo

Guest
bok

hvala svima na dobrodošlici :mrgreen:

farmervg < nadamo se svi na banovini da će burza zaživjeti
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Dobro došao na forum , želim ti uspjeh sa imanjem i burzom .Burza če sigurno zaživjeti kad si ljudi u gradovima budu mogli priuštiti naše proizvode.
 
P

pokusajmo

Guest
snupy < Dobro došao na forum , želim ti uspjeh sa imanjem i burzom .Burza če sigurno zaživjeti kad si ljudi u gradovima budu mogli priuštiti naše proizvode.

'burza' je za nas poljoprivrednike da lakše nađemo potrebnu stoku i prehranu za stoku,
burza je odgovor seljaka vlastima na zatvorene sajmove na banovini
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ma ja sam da ima takvo nešta kao ova burza kad bi to zaživjelo i kad bi ljudi počeli stavljati ponude za prodaju ili kupnju to bi bilo dobro neznam dali ima takvo nešta osim oglasnika bilo bi dobro da se napravi na nivou nekih regija pa sve skupa u jednu burzu to bi bilo jako dobro ma šta ko mislio ...
 
P

pokusajmo

Guest
farmervg,

ja to upravo i pokušavam, banovina je samo polazište...
iz tog razloga se nijesam ni ograničio na glinu i okolicu

trenutno nagovaram veterinare da raznesu flajere, poljoprivrednicima ovako nešto nedostaje

sve ide besplatno... moj hosting, domena, dizajn

riješio sam da poljoprivrednicima koji se registriraju zdelam internet stranicu u okviru sajta ...za desetak kuna... čisto da ne izvoljevaju svaki čas nešto... u smislu: ' promjeni mi sliku ili zaboravio sam jednu riječ u tekstu itd' :? svaka nadopuna 7,5 kuna (tolko košta jedna kava, koju popijem dok delam) :mrgreen:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdrav!

Sretno s burzom..

Moj savjet: Skrati put od kupca do prodavača i potrebno je izraditi sustav ocjenjivanja kvalitete robe i usluga (izbaciti uljeze).. Sve ostalo je 'tehničke' prirode..

LP
 
P

pokusajmo

Guest
bok

Pozdrav!

Sretno s burzom..

Moj savjet: Skrati put od kupca do prodavača i potrebno je izraditi sustav ocjenjivanja kvalitete robe i usluga (izbaciti uljeze).. Sve ostalo je 'tehničke' prirode..

LP

put od kupca do prodavača je totalno skraćen, ne more kraće :mrgreen:

kada se klikne na kraj kolone neke klasificirane ponude (ponuđači - na ono ) otvara se pendžer sa brojčanom oznakom opg i koliki je njegov fond proizvoda od ukupne ponude
link (primjer): http://selo.hr-cro.eu/stocarstvo.htm

ode na stranicu članstvo i pod brojem opg nađe ime, oib, i kontakt
link: http://selo.hr-cro.eu/clanstvo.htm

lp
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

dobro osmišljeno nema šta svaka čast samo napred:finga::finga:
 

Najnoviji postovi

Na vrh