• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,742
Dobro jutro
Đurđa daj svima neš za popit, meni jednu brzinsku ljutu i odoh u šumu drva dopeljat doma.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro!
5 stupnjeva bilo u 7h...

hehe, ajkula, pa ni tak loše vino, nismo niš bacili, sve smo popili :lol:

eh da, a jučer sam riješio gume :mrgreen:

Đurđa daj okreni rundu, da ovo malo novac kaj mi ostalo potrošim... ja bum inku, baš sam se navukal na taj gnjusan okus...
 
B

BAGERISTA

Guest
Đurđa daj prije nego se nagutan nitra hladnog rogonju.,.............................:drinkers::drinkers::drinkers:i ostalimja po guštu..
 
B

BAGERISTA

Guest
Daj,,,kolegi nešto nemoj da nam padne dole,,,,,,,,,,,,a i meni jednog hladnog rogonju..:drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav ekipo,ja budem Pan a ostatku društva daj Đurđa po želji,danas pripeklo gadno,kažu preko 22 bilo kod nas,idem malo baciti pogled na forum i gas u krpice:drinkers::drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Šta ti bi da si na zelenom.,.:rolleyess::rolleyess:

More rogonja..................:partyman::partyman:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Niste još dosadili toj Đurđi:rolleyess:
?
Ajd dej mej janoga špricara pa moremo dale8)
 
B

BAGERISTA

Guest
Nismo,,,,,,,,,,,,,a kako je krenulo metlom če nas rastijerat..:mrgreen::mrgreen:
 
I

ihorzic

Guest
izgleda da je Đurđa gasila i palila svjetlo tri puta pa još po jednu prije fajrunta
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Decki danas na sajmu cura ko nikad prije. Odemo mi na cevape (jbga janjetina 180kn, nema smisla) i dok smo obrisali usta prvi stand pored satre ima nekakvih ventilatora a znam da mi brat reko da bi mu trebalo dva-tri. Stanemo mi pitat kad dvije zbilja mace ma ni manekenke im nisu ravne odma prilaze i pocele hvalit i nudit robu. Gledam ja i slusam a samnom stariji sin i kolega sa sinom. U tom svom hvalisanju veli mala "evo gospodine ako ste zainteresirani tu vam je broj..." ... Bukvalno su nam se unosile toliko da nam skoro bilo neugodno (hehehe pred deckima). Uzmem letak i krenemo i pitam ovu dvojicu nasih nasljednika jesu li zainteresirani da im dam broj ili ako hoce nek se vrate. Nastao je takav smijeh... a reakcija im bila kao "jel smo zainteresirani za ventilatore ili za njih" ... opet smijeh pa reko decki ko uopce pominje ventilatore!...
Morali smo se smirit hladnim Panom naravno vise puta.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Šta ti bi da si na zelenom.,.:rolleyess::rolleyess:

More rogonja..................:partyman::partyman:
vele da je zdrav pa sad ni me ubilo ni gore od čaja.

aj još rundu i idemo spat.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajde,,,,,potegnemo i na moj račun :drinkers::drinkers: i pozdrav,,ki je zadnji nek pomore đurđi zaprit,,,,,kaže vrata se malo teško zapiru...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
viš vraga,a kod mene bilo mraza...:scratch

đurđa,daj jedan pan prije spavanja...

sam ti ja rekal da bu te ta kotlina oko Mrežnice sje.....biiiiip :shock:

heh, sad ja i čale popili litricu i vodicu, pa u krpe...
sutra su radne akcije!!

lipi pozdrav momci! i kakva dama ak se nađe...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
jutro
kavica kuhana,alkohola danas niš ima posla i sa vatrom,pa valja bit bistar.
 

Najnoviji postovi

Na vrh