• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

V

VOJVODJANIN

Guest
dobro jutro!
glej ih, a kaj su se na vukli na taj klip i cilindar :lol:

jel treba kiše u poljoprivredi u ovo vrijeme? kaj nije sve pobrano već?

Treba orati i sejati pšenicu.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
aha, onda bi definitivno bilo dobro da padne kiša i omekša zemlja za oranje
niš, bumo večeras probali indijanski ples :D
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
je.em vam vašu kišu, coprije, crnu magiju i kristalne kugle.......od kiše ni k ali bitno da ste mi prizvali vijetar pa nek ja ne mogu u šumu:axe:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
ja bih se malo odmorio od šume ali do daljnjeg ništa od odmora osim nedilje, danas sam kao i ostale dane okružen drvima i onda dođem doma i opet gledam drva:rolleyess:

Onda Ti dobro dođe vetar...danas laganini...:partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
eto, ko je ono tražio kišu?! :lol:
u Karlovcu lijepo lije...
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
evo ja sam prodrijemo dopodne i sad lije i grmi ko blesavo.....barem če mi malo oprati onaj pijesak s trupaca pa če msanje nastradati lanac
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
konačno pada,jučer smo namljeli za tri dana sa mlinom ,pa sutra može priprema za sijanje grahorice i pšenice za sjenažu,sad malo drijema bude dobro došlo jedino bi valjalo malo položiti peć:partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
malo naložit peć,
skuvat malo crnog vina u loncu,
ugasit sve električne uređaje,
uvalit se u fotelju...
 

2310980

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
137
Dečki sve ovo Vam je na mjestu što ste rekli a ja bi još rekao i dragu ili dragog pod pazuh i onda se to zove drijemanje pa možda bude još kaj osim drijemanja
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ne možeš vjerovati ,ali zlo zbilja ne spava evo sad na teletextu vidim 4 ljudi poginulo u Bjelovaru grom udario u dom za starije osobe,ne znaju se još svi detalji,jadni ljudi i njihovim obiteljima iskrena sućut
 

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167
Pozdrav drugari, kod mene još nije stigla kiša, ali je vetar počeo da duva, tako da se nadamo toj dugo očekivanoj kiši.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Kod nas je kiša prestala padati
snoozer_11.gif

Kišno vrijeme se iskoristilo za spremit zelje u podrum, sada je prepušteno na milost i nemilost mliječno-kiselih bakterija:rolleyess:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
evo ja upravo došao sa druženja KUDova u Šabcu
provod je bio odličan , domaćinu KUD Abrašević sve pohvale na gostoprimstvu i svemu
popili smo propisnu količinu rakije tako da odoh spavati kao bebea:gitarist:
 

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167
Dobro veče, tu smo malo se smrzli ali nije strašno ugrejaćemo se sa dve- tri prepečenice. Poz za sve forumaše.
 

2310980

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
137
Eto i mene dečki, ako primate damu u društvo jer "bolja" polovica spava od umora!!
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Dobro veče, tu smo malo se smrzli ali nije strašno ugrejaćemo se sa dve- tri prepečenice. Poz za sve forumaše.

Pa naložićemo peć ako treba, bar drva ima...samo da stigne Karabaja..:rolfer::rolfer:
 
Na vrh