• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,287
Jel ima netko kakvu informaciju zašto nema, ili što ih je naljutilo. Ja samo vidim da fale.

@Propali Poljoprivrednik
@plus
@vlč.puknuti
@iwanho
Ako ti je lakše nisi jedini kome fale, ne samo ovi sa spiska, još puno punoooo imena (ljudi) fali.
Znam, siguran sam, za jednog sa spiska da imaš mogučnost kontakta mimo foruma. Probaj ga priupitati i oraspoložiti za povratak.
Meni je uspelo večinu njih "vratiti" nekad prije, nažalost ne za dugo, a najvjerojatnije su mi neki od njih malo i zamjerili zbog toga. Za jednog znam pouzdano da je mi je to stavil pod nosič.....

One bivše s kojima sam manje u kontaktu ovim putem pozdravljam, a one s kojima se čujem i vidim, čujem se.
Jebena su se prijateljstva i poznanstva stvorila na ovom forumu. Šteta kaj nije kak je bilo prije desetak let, a još veča šteta kaj tak više nikad nebu :cry:
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,435
Pa ako se nastavimo svađati oko politike bit će nas sve manje i manje...


Koliko znam pola ih se zbog toga posvađalo ili? Nisam očito pratio teme gdje su se posvađali

.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,287
Pa ako se nastavimo svađati oko politike bit će nas sve manje i manje...


Koliko znam pola ih se zbog toga posvađalo ili? Nisam očito pratio teme gdje su se posvađali

.
Podržavam tvoje razmišljanje (y)
A bilo je tu svakojake politike, pa i forumske....

Poučen lošim iskustvom oko mješanja, ja gledam na to nek svak bude svoga tela gospodar i napravi kak misli da je za njega najbolje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,287

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,416
Gledam onu šlang markićku kaj ima puno nekretnina kak nas brani od svih zala. I onda sam se malo zamislil i izgleda da i ja imam problem sa identifikacijom.
Evo kaj mi se dešava. Gda malo spijem onda se osjećam kaj leptirić koji leti sa cvijeta na cvijet i oprašuje njihove tučke. Gda popijem malo više onda sem kaj lav koji riče z podruma. A gda potegnem onak muški onda mi se čini da sem kak svinjče koje se valja vu blatu. To bi sigurno rado potvrdila i moja ženica.:ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav:
Nisem siguren sto posto, ali mi se čini da to ima veze sa mojom krizom glede rodne ideologije? :unsure: Eto ti vraga i novog problema.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,268
Pa je l ovo mora doći u javnost?
Prokleti uhljebi!
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,416
Gledam na tv dvije ženice iz Farkaševca kaj se bave proizvodnjom mlijeka. Ostale su samo još njih dvije u toj proizvodnji. Mlijeko prodaju po 0,42 eura po litri. Mlijeko mora biti prve klase. Ako si hoće kupiti kuglicu sladoleda valjda moraju dati 3 litre mlijeka za nju. Sreća kaj nejdu na more jer bi tamo za kup sladoleda morale prodati pola cisterne. Tamo male flašice vode prodaju po 3-5 eura.
Kaj reči? Pa kome treba mlijeko kad ga je lakše uvesti. Ne treba nam ni žita za kruh. I toga imamo viška pa je i cijena takva. Ali zato trebamo igara, svih mogućih vrsta i oblika. Od političkih do sportskih. Toga je narod gladan.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,416

Pročitao sam naslov i odmah sam pomislil da se oglasio Bartulica, ali nije. Radi se o Hagosu iz Eritreje. Izgleda da im je zajedničko to kaj su jezik učili u istoj školi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,016
Kak lijepo pišu o smeđima... da ih lakše prihvatimo...

A ne bi pisali o našima, kak treba povećati plaće, isplatiti (s)poticaje, da se vrnu doma... Žalosno
 

Najnoviji postovi

Na vrh