• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,930
Mislim da ne razmišljaš korektno i pošteno o toj bolnoj problematici, ali to je tvoja privatna stvar. Iskreno, meni ne možeš mjeseca pokazivati u lavoru vode, vidim ga ja iznad glave... Najbolje da prekinemo ovu raspravu, dva smo svijeta različita.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,941
Taj naš Račan kad je većina naroda bila za otcjepljenje od Yu a za samostalnu RH, izašao iz Sabora želeći i dalje ostati u YU.
Račana više nema, ali je ostalo komunjara koji i dalje sanjaju Yu kakva je bila "nekada" , od žala grizu nokte, pljuju po Crkvi, pljuju po Braniteljima, gledaju ushićeno u tu petokraku krvave boje a ta ih je petokraka zajedno sa četničkom kokardom ubijala, palila i potjerala iz svojih domova.
Zato braćo tifusari, preko vode do slobode.....Preko Drine i Dunava vam bude bolje...pa uživajte sa Vučkom, samo više ni on nema petokraku već kokardu,,,ako vam to ne smeta
Interesira me koliko dana imaš u DR, i dali ti lokalni svećenik, dajući krunicu rekao da idete i ubijate tu gamad?
Od mene toliko, hvala
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,432
Tomy, Zakon o pretvorbi i privatizaciji je donio još Ante Marković, komunista, Jugosloven.....
Tu tada od Tuđmana nije bilo ni T....
Dajte pišite argumentirano....
Mene pojam tifusari ne vrijeđa jer se tu ne prepoznajem....
One koji se prepoznaju , to je njihov problem a ne moj......
Isto možemo povući paralelu kada netko nekoga naziva klečavcima....jelte
Zato lagani odjeb
Nadam se samo da imaš dovoljno godina da si to proživel o čemu melješ. Ili si se samo igral ustaša i partizana🤔
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
495
Interesira me koliko dana imaš u DR, i dali ti lokalni svećenik, dajući krunicu rekao da idete i ubijate tu gamad?
Od mene toliko, hvala
Ni u jedan rat nisu išli svi iz jednakih uvjerenja, ciljeva i interesa...
Jedan je prvo bio u SS-u, bacio pločicu kao da je poginuo, i prešao u partizane.....Danas je njegov sin velika komunjara....jbg
Nije rat ni crn ni bjel ima tu najviše sive.....
Ne pljujem po nikome, ovu diskusiju je započeo plus, a ako on ima stav imam ga i ja.
Dečki, vi sami padate pod utjecaj medija i preuzimate njihov riječnik, klečavci, bogoljupci koji je u najmanju ruke rečeno neprimjeren, a kad vam se vrati loptica onda kmečite i bečite......jbga sad
 
  • Volim
Reactions: ZJ

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
495
Pokojni kardinal Kuharić je pozivao hrvatski živalj i branitelje na oprost i ne osvećivanje neprijatelju.
Patrijarh je istovremeno pozivao na klanje....
Jbg ti si bio branitelj pa valjda najbolje znaš
 

brajant

Novi član
Tu od
10 Stu 2023
Poruka
19
Ja sam sigurno mlađi od svih forumaša ovdje ali o čemu vi ljudi raspravljate u 2024... Realno ako netko kleči na trgu njegovo je pravo da kleči isto kao što je pravo da netko treći prosvjeduje protiv toga. O ljudima sa malim pišom (ustašama, četnicima) ne treba puno. Ne mogu vjerovati da netko i danas priča o tome dok je cijela ova regija kolinija velikim silama
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,615
Tomy, Zakon o pretvorbi i privatizaciji je donio još Ante Marković, komunista, Jugosloven.....
Tu tada od Tuđmana nije bilo ni T....
Dajte pišite argumentirano....
Mene pojam tifusari ne vrijeđa jer se tu ne prepoznajem....
One koji se prepoznaju , to je njihov problem a ne moj......
Isto možemo povući paralelu kada netko nekoga naziva klečavcima....jelte
Zato lagani odjeb
Ko je tebe učil kulturi… 🤦‍♂️ Tifusari, odjeb?
Tak se ne komunicira na forumu ak se mene pita.
Ili si čovjek ili si g… Nebitno jel si desno ili lijevo.
A kaj je Marković napisal u zakonu da firme treba podjeliti svojim ortacim? Jel si ga pročital? A ko je privodil zakon poslje 91. ?
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,071
A politika je izmisljena da bi se ljudi svadili i dijelili a vlast lakse vladala.
Budite pametni i ne dajte da

PODIJELI PA VLADAJ bude jace od vas!!!
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
495
Ko je tebe učil kulturi… 🤦‍♂️ Tifusari, odjeb?
Tak se ne komunicira na forumu ak se mene pita.
Ili si čovjek ili si g… Nebitno jel si desno ili lijevo.
A kaj je Marković napisal u zakonu da firme treba podjeliti svojim ortacim? Jel si ga pročital? A ko je privodil zakon poslje 91. ?
Tifusarčić
 

Najnoviji postovi

Na vrh