• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Poljoprivredno/Građevinsko zemljište: Križ, 29000 m2

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Prekrasne 4 parcele u Gornjem Prnjarovcu, općina Križ, ukupno cca 29 000 m2, sa komadićem šume, dva bunara, dvije katastarski upisane kuće (ne postoje više), te novom drvenom kućicom (12 m2 prostorija, 24 m2 natkrivena terasa, betonski temelji, crijep, grede - kupljena nova kompletna drvena kućica sa montažom). Zagrebačka županija. Prekrasna i mirna mikro lokacija, na kraju brdašca, nema prometa, izolirana oaza.

Tri parcele u komadu te jedna parcela sa drvenom kućicom udaljena 50 m, sve zajedno jako dobar potencijal. Struja i telefon dostupni na parceli.

Dio parcela livada i šumica na laganom brijegu, velika livada na ravnom dijelu. Veliki potencijal za eko imanje, turizam, život u prirodi itd. Bivše građevno zemljište, moguća opet prenamjena u građevno. Vlasništvo 1/1, bez suvlasnika, tereta i sličnih dubioza.

Par kilometara od naplatnih kućica i vlaka. Vrlo dobra povezanost za Zagrebom.

Cijena 19 000 EUR.
Više slika na njuškalu: http://www.njuskalo.hr/nekretnine/poljoprivredno-zemljiste-gornji-prnjarovec-29000-m2-oglas-13579944

poljoprivredno-zemljiste-gornji-prnjarovec-29000-m2-slika-43623382.jpg
poljoprivredno-zemljiste-gornji-prnjarovec-29000-m2-slika-43623488.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Znam da nije ovdje dozvoljeno komentirati, no zakaj takvu ljepotu prodaješ?
Jel i Yanmar u cijeni? :)
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Ne, ali ako prodam zemlju prodati ću i Yanmar, frezu i prikolicu. Promijenili su mi se silom prilika životni planovi i odlučio sam to prodati, a imao sam tamo velike planove. :)
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
steta takav komad prodati. Da nemam vec dva kredita i kucu koju otplacujem,definitivno bi uzeo to,jer stvarno je badava i to ozbiljno mislim.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh