• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poljoprivredno savjetodavna sluzba

Z

zoki

Guest
svaki puta na vratima od kancelarije pise "nalazim se na terenu" a što se tice telefona on zvoni i zvoni i ......
 
W

Wiky89

Guest
ovisno kako kad!! Bio sam jedamput i zena mi samo pricala i pricala a nakraju je razumio nisam!! ;) al bas evo neki dan mi gospodin sve ljepo pojasnio!! al mislim da mnoge zupanije ili sad opcine na nekim mjestima imaju vrlo upitno kvalificiranje ljude za neke stvari!!
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Ja mislim da nije stvar u obucenosti ljudi nego u nedefiniranosti odgovornosti, odnosno, ljudi u najboljoj namjeri da pomognu pricaju stvari koje i nisu u opisu njihovog posla. Nije ni njima lako. U savjetodavnoj sluzbi rade najcesce aagronimi i veterinari i umjesto da se bave strukom bave se propisima koji su takvi kakvi jesu: nejasni, nedefinirani a nerjetko i kontradiktorni.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
ja evo slucajno imam sestricnu koja radi u savjetodavnoj sluzbi i znam da jako puno vremena provodi na terenu i to je takav posao!sto se mene tice,ja i van radnog vremena na mob dobijem informacije koe su mi potrebne tak oda nemam rijeci protiv:)
 

Najnoviji postovi

Na vrh