• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poljoprivredno zemljište-kupnja

  • Temu pokrenuo horncow
  • Datum prvog posta

friki

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
191
U Kaštelima su većinom male parcele (od par tisuća m2) i uglavnom se prodaju po 20takE/m2. Kako u zadnje vrime pratim ponudu poljoprivrednog zemljišta vidija sam samo par oglasa sa cijenama od 6-7E/m2, a i te su parcele dosta visoko na padinama Kozjaka. Ima stvarno bisera koji traže nebulozne cifre koje ni jedna poljoprivredna proizvodnja ne može isplatit. Ja ovo malo zemlje šta obrađujem nije uopće poljoprivredna već građevinska i ne znam kad uđemo u EU oću li imat problema sa tim
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
585
Ajmo malo obnoviti temu, kakve su aktualne cijene poljoprivrednog i šumskog zemljišta u vašem kraju?
Kod mene 5-10e/m2, ovisno o udaljenosti od mora i urbanizacije.
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
kod nas je cijena poljoprivrednog zemljišta cca 2,63 kn/m2,ovisno o udaljenosti od mora itd.:icon_mrgreen:
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
585
kod nas je cijena poljoprivrednog zemljišta cca 2,63 kn/m2,ovisno o udaljenosti od mora itd.:icon_mrgreen:

pa kod mene ima poljoprivrednog zemljišta 400m od mora, i 100m od prvih kuća, a ima zemljišta i "u brdu" koje je 2 km od mora i 1,5km od civilizacije, a uz to je i kamenjar, nije baš obradivo.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Bjelovarski kraj ima valjda najsarolikije cijene poljoprivrednog zemljista. Ima gdje jutro zemlje (ral) ide za 1000e a ima gdje ni po 5000 nemos kupit komad.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
kod mene su parcele oko o,5 ha, i cijene se krecu oko 5 000 EURA po parceli minimalno, nema asfalt, uglavnom nie za radnju nego samo za poljoprivredu, kod vas je to izgleds dalkeo jeftinije
 

Najnoviji postovi

Na vrh