• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pomoć oko zastupnika za traktore i strojeve

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
kao i što sam naslov kaže trebao bih ako je moguće od vas koji pratite tko što prodaje linkove i ako imate brojeve telefona od tvrtki tj zastupnika za traktore i strojeve
naime moram skupit 3 ponude za traktor i stroj za doziranje vapna tj agrodola
pa bi bilo dobro ako znate da jedna tvrtka prodaje sve skupa a može i odvojeno jer mislim da par naših proizvode strojeve za aplikaciju vapna na tlo.

treba mi u svrhu jednog natječaja, a mislim po priči da se podosta toga promjenilo u zadnjih par godina tko što prodaje.

hvala na suradnji
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
hvala prijatelju
ma ja sam tražio po temama i na internetu pa sve nešto krivi brojevi bili, pa sam zato pitao

e sad nadalje za kalcifikatore bi trebao, mislim da se nešto uvozi ali mislim da ima i kod nas tj da neki obrti to rade, mislim marko da ima i tam u međimurju kod nedelišća netko da ih radi i kod bjelovara, al ne znam imena
eto pa mi i to treba

marko imaš pivu kad dođem u međimurje
 
Na vrh