• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pomoč za lječenje mladog sportaša Karla

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975

Borba za život ovog mladiča je uspješno završila, a sad sljedi višegodišnje lječenje i rehabilitacija koje ova obitelj ne može sama na svojim leđima podnesti.
Otvoren je broj računa na koji se može uplatiti pomoč da bi se pokušalo operacijama, lječenjem i rehabilitacijama pomoči ovom mladiču da nastavi svoj tek započeti život.

Zagrebačka banka
HR5023600003118440248
Za Karla Sokača

Ja se zahvaljujem od srca svima koji su u mogučnosti da nam pomognu i da pomognu Karlu da mu olakšaju dane koji su pred njim.
Lakše je pomagati nego tražiti pomoč.

Hvala svima koji su do sad pomogli na bilo koji način, učestvovali na humanitarnim koncertiam, nogometnim utakmicama... a posebna zahvala od mene ide mom prijatelju kojeg više nema ali i dalje kao da je tu. Hvala njegovoj obitelji.
Sve ostalo o trenutnom stanju i kaj vas zanima možete me pitati na pp.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Veliko hvala forumašima koji su se odazvali i kontaktirali me ovdje ili na telefon u vezi pomoči.

Da bi se pomoglo traži se i ime vlasnika računa.

Vlasnik računa Božica Sokač
Zagrebačka banka
HR5023600003118440248
Za Karla Sokača

Hvala vam još jednom
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Hvala svima koji su se proteklih dana javili i pomogli.
Hvala im od mene u ime Karla i Karlove obitelji.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Hvala još jednom koji usprkos ovoj situaciji u kojoj smo se našli još uvijek misle na nas.
Hvala vam
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Novac koji je sakupljen na ovom računu iskorišten je za plačanje dodatnih mjesec dana toplica.
Hvala svima koji pomogli.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Novac sa humanitarnog računa je potrošen i račun zatvoren zbog vremenskog roka kojim je ograničen.
Taj račun više nije aktivan.
Veliko hvala svima koji su uplatili na njega koliko su bili u mogučnosti.

Za takvu vrstu ozljede kakvu je Karlo preživel je potrebna doživotna skrb, a novac koji je skupljen putem drugih humanitarnih akcija je večinom potrošen ulaganjem u objekat koji je prilagođen njegovim potrebama, kupnjom pomagala koja su mu potrebna u daljnjem životu....
Otvoren je račun na njegovo ime na kojeg se može uplatiti da nu se pomogne barem u startu da mu se proba kupiti još kakvo pomagalo koje mu bude potrebno, kakvo vozilo prilagođeno njegovim potrebama radi transporta na daljnje rehabilitacije i ko zna kaj sve ne kaj se bude pokazalo kad se kroz koji dan vrati doma.

Ako ste u mogučnosti pomoči možete uplatiti na račun:
Karlo Sokač, Zagrebačka banka
IBAN: HR4223600003248916159
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Hvala još jednom svima koji su pomogli da se olakša život ovom djetetu.

Uspeli smo napraviti prostor u kojem bude Karlo u budučnosti boravil, kupiti neka od pomagala i sutra se vrača doma iz Toplica iz kojih ga nažalost poterala korona mada je imal plačeno do kraja godine zahvaljujuči mnogim ljudima širokog srca.

Za sad nam pomoč više nije potrebna, a ako bude bumo opet prosili.

Hvala vam
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh