• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POMOĆ

  • Temu pokrenuo mladi gazda
  • Datum prvog posta
M

mladi gazda

Guest
Ovako znima me kad bi bilo dobro u kojem mjesecu ući u sutav pdv-a? neki koji su ušli u sutav govore da bi trebao u 9 mjesecu jer je to kao neko prijelazno razdoblje?? kažu ak uđem u prvom i stari sve stavi na mene nećemo dobit poticaj za prošlu god pa me to pati sad!! inače je otac upisan u upisnik i mam sve papire al to me pati jer htio bi to riješit što prijer jer nudi mi se dost zemlje u zakup a imam novu štalu za 14 muznih krava pa sam mislio nešto dić na kredu junica steonih da napunim štalu al htio bi u svakom slučaju to da ide preko sustava pdv-a. Zanimaju me i vaša mišljena o mom problemu i što bi mi bilo najbolje učinit....

hvala na pomoći unaprijed!!


..........mladi gazda..........
 
K

KRESO

Guest
neznam zašto ne bi dobio poticaje...moj stari je otišao u mirovinu i ja sam otvorio svoj opg i stari mi je član gospodarstva i sve je ok ...nisam imao nikakvih problema sa time ...stim da sam imali svaki svoj opg i on je svoj ugasio , a ja sam onda njega upisao ko člana i sve 5
 

Najnoviji postovi

Na vrh