• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pomoć

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,651
Molio bih članove za pomoć (nije materijalna).
Moja kćer studira psihologiju (zadnja godina) te joj je za jedan kolegij potreban upitnik za ljude starosne dobi između 50 i 65 godina. Tema je KONTROLA LJUTNJE. Znači pitanja kako svi mi kontroliramo i kako reagiramo ljutnju. Za popunjavanje je potrebno 10 minuta vremena, nema pisanja teksta samo zaokružiavnje odgovora, bez ikakvih podataka o vama, samo je bitna dob.
Molio bih članove i članice za malo vremena da to ispune do Nedjelje, kako bi kčer vidjela dali ima dovoljan broj ispitanika.
Evo link za popunjavenje: https://docs.google.com/forms/d/1t5ss-ExkrLlyzamwGnq6tI2W71zKYYL_gjS3yi0SEnY/viewform?c=0&w=1
Hvala u ime moje kčeri i mene osobno.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Evo, ja ću u ime svog starog odgovorit - ne kontrolira ništa, samo se dere i galami.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,651
Hvala svima, a gdjo. Johabice, naravno može sok, al nek popuni i gospon pa bu i gemištek.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Hvala svima, a gdjo. Johabice, naravno može sok, al nek popuni i gospon pa bu i gemištek.

A ga nima,a je čovik na tenisu.
Ali mislim da je prestar,ak se ne varam.:icon_weed:
 

Najnoviji postovi

Na vrh