• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Popravak IMT 542

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
dali je ovaj 542 brz? Ove linije mi se jako sviđaju. Imo je kod mene jedan(neviđam ga više ali neznam jel prodan) neznam dali je bio 542 ili 549 takva linija, koliko je brzzzzz traktor...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Marko355 kaže:
dali je ovaj 542 brz? Ove linije mi se jako sviđaju. Imo je kod mene jedan(neviđam ga više ali neznam jel prodan) neznam dali je bio 542 ili 549 takva linija, koliko je brzzzzz traktor...
Brz je fest, ide 30 km/h...
 
T

TheDoctor

Guest
Pozdrav drugari, imam jedno pitanjce pa ako moze pomoc.
Treba mi ako neko ima tehnicko uputstvo, ili nesto slicno sa podacima za IMT 542.
Unapred hvala!
pozdrav
 

sismis92

Novi član
Tu od
3 Tra 2009
Poruka
18
Poz. svima. Moram pitati da li neko zna zasto u mog IMT-a 542 hidraulika nesto nece da funkcionise bas najbolje. Kada rucicu za dizanje pomjerim preko polovine onda tek pocne da dize i kad pomjerim do granicnika (nije diran) poluge se dignu samo do pola (ulja ima i malo vise). Pa sam moram malo pomjeriti granicnik da bih mogao da radim sa njim! Sta mislite u cemu je problem?
 
T

TheDoctor

Guest
Mislim da je tu u pitanju kardanska lamela, na mom 542 se isto desavalo, kada smo promenili obe lamele sve je sljakalo pod konac. Sad kako je to tacno povezano dole mehanicki nisam sigran, i da li uopste ima nekakve veze.
Ispravice me neko ko bolje zna, ako nisam u pravu.
poz
 

Najnoviji postovi

Na vrh