• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

posljednji pozdrav malom Lavu

farmer george

Novi član
Tu od
24 Lip 2011
Poruka
15
Posljednji pozdrav, maloj, hrabroj djevojčici koja je meni a i mnogima pokazala koliko se hrabar može biti i koliko se treba boriti. Isto tako roditeljima malog lava iskrena sućut
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
neka joj je laka hrvatska zemlja

roditeljima i rodbina iskrena sućut
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Lavice laka ti zemljica:=:)
Roditeljima i cijeloj rodbini moje iskreno saucesce!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne postoje riječi koje bi utjehu donjele,ne postoji ništa što bi olakšalo bol,sve izgovoreno sad nema smisla,curice mala,da sam mogla,ja bih ti svoj život dala.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Neka njena zvijezda sjaji gore sa svima malima,Nora fora mali anđele,zbogom
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
iskrena sućut obitelji male ali velike NORE...dugo dugo će živjeti u našim mislima i dugo će mo se sjećati tako male djevojčice sa velikim srcem
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Možda je samo na zemlju sišla da nama pokaže da još ljudske dobrote ima, kad smo skupa da smo jači da mala gesta nečiji život spasi ,zadaću je svoju obavila i nečujno nas opet napustila,neka tvoja iskra sjajna i dalje u nama vlada nikad te zaboravit nečemo sad spokojno snivaj svoj život vječni....
 

Najnoviji postovi

Na vrh