• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Postoji li odredjena rubrika?

  • Temu pokrenuo chickenlover
  • Datum prvog posta
C

chickenlover

Guest
Zanima me da li na ovom forumu postoji tema/rubrika o organskoj proizvodnji? Ako je tu, nisam uspela da je nadjem, pa molim obavestenje o tome. Ako je nema, molim da mi se kaze da li bi iko imao protiv da takvu temu otvorim i gde bi je bilo prikladno staviti? Hvala.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Zanima me da li na ovom forumu postoji tema/rubrika o organskoj proizvodnji? Ako je tu, nisam uspela da je nadjem, pa molim obavestenje o tome. Ako je nema, molim da mi se kaze da li bi iko imao protiv da takvu temu otvorim i gde bi je bilo prikladno staviti? Hvala.

koliko sam znam na forumu na postoji takva tema.
možeš ju otvoriti: Poljoprivreda Ostalo
 
Posljednje uređivanje:
C

chickenlover

Guest
Nema logike da je otvorim ovde. To je poljoprivredna tema, valjda bi je trebalo otvoriti pod "organska poljoprivreda", s tim sto se ona deli na organsko ratarstvo, organsko stocarstvo i organsko vrtlarstvo. Al da ne bi bilo odjednom 3 teme za nesto za sta ovde, reklo bi se i nema mnogo zanimanja, zar ne bi bilo logicno da se otvori negde gde bi je neko i trazio? A mislim da je sigurno niko ne bi trazio pod "vasa pitanja u vezi rada foruma". Zar ne?
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Nema logike da je otvorim ovde. To je poljoprivredna tema, valjda bi je trebalo otvoriti pod "organska poljoprivreda", s tim sto se ona deli na organsko ratarstvo, organsko stocarstvo i organsko vrtlarstvo. Al da ne bi bilo odjednom 3 teme za nesto za sta ovde, reklo bi se i nema mnogo zanimanja, zar ne bi bilo logicno da se otvori negde gde bi je neko i trazio? A mislim da je sigurno niko ne bi trazio pod "vasa pitanja u vezi rada foruma". Zar ne?

ja sam malo zeznuo u prethodnom postu što sam napisao ovdje,ali sam u međuvremenu ispravio naslov u prethodnom postu.
Trebala kliknuti na to i otvorio bi ti se novi pod forum.
Dakle klikni ovdje i otvoriti će ti se pod forum Poljoprivreda > Ostalo
 
C

chickenlover

Guest
A, ok, sorry, ja se ovde jos slabo snalazim sa funkcijama, nisam bas neki kompjuterski genije. Al sad mislim da je jasno. Hvala puno na odgovoru!
 

Najnoviji postovi

Na vrh