• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

postujete li prometne znakove

B

Bobo

Guest
Sto se promatnih znakova i opcenito prometnih pravila tice, postujem ih u granicama normale. NPR, znak 30 i 40 nikada i negdje ne postujem, jer je to suludo...

Savjestan vozac, UVIJEK. Nikada pijan za volan, i uvijek ja iz grada vozim ljude kuci, i u svatovima sam cesto puta dezurni vozac...


Sve u svemu, smatram se koliko-toliko savjesnim, no ne mogu sebe vidjeti kad vozim, tako da ne mogu objektivno govoriti o sebi...
 
Z

zrine892

Guest
o da i tek kako sam svjestan vozac...naravno ako pijem ne vozim vec stojim ili sjedim u birtiji :)..pa ako otkrijem ima li gdje policije onda vozim po ogranicenju i pazim...ali inace kako znakovi ogranicuju ja vozim malo vise od 10% brže :)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
naravno da postujem...
posto nemam jos auto s traktorom postuejm sve do max50km/h :lol: :lol:
 
A

Alen

Guest
Bobo kaže:
Savjestan vozac, UVIJEK. Nikada pijan za volan, i uvijek ja iz grada vozim ljude kuci, i u svatovima sam cesto puta dezurni vozac...
:rolfer: :rolfer: :rolfer: :rolfer:

zrine892 kaže:
o da i tek kako sam svjestan vozac...naravno ako pijem ne vozim vec stojim ili sjedim u birtiji
:drinkers: :supz:

E ovako... Vozim koliko smatram da mogu i koliko sam sposoban. Uvijek se trudim da nema policije kada vozim i do 50 kmh iznad ograničenja. Inače nepijem pa nemam problema sa te strane.
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Poštujem one koje primjetim,jer mislim da je uz cestu previše obavijesti,plakata i raznih znakova koji nespadaju u prometne znakove pa samo odvlače pozornost od "pravih"znakova koji su bitni za sigurnost prometa.
Mrzim znakove tipa "oštećenja na kolniku" i onda ograniče brzinu na 30 km pa im onda treba 2 godine da taj komad asfalta poprave.I pred blagim zavojima stave ograničenje na 30 km na kojem bez problema i najneiskusniji prođu sa 60 km.Primjetio sam isto na ravnici izvan naselja gde možeš malo jače stisnuti tu se stavi znak "divljač na cesti", pa sad ti stisni.....
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Naravno da poštujem sve znakove koje vidim. Dobro desi mi se da nevidim sve znakove, a kaj ja tu morem! kaznu za brzinu nikad nisam dobio osim kad sam sa apencom raznosio novine i pokupio znak,eto to i je primjer da nevidim znakove,znaku niš ali meni pukla noga 8mj bolovanja. Policija stisnula 1500,00kn kazne! Ali kad :drinkers: ne vozim opčenito stanem! :madmana:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,573
Brzo vozim, kasno kočim, cjenkam se s plavcima, psujem spore a pogotovo ženske, naguravam se, vozim se na repu...a kak drugačije kad delam 5...8t mjesečno? :weedman:
Znakovi? A kaj je to? :scratch
Poštujem zebru i semafore...uglavnom :lol:
Žmigavce koristim uvijek :)

Da nebu sve normalno, po AC se vozim oko 100:oops:
naravno, uvijek s čistom nulom.

Najviše nevolim pijanstvo na cesti, sve dugo mogu razumjeti.

Ispravak:
Zafrkavam se :)
 
Posljednje uređivanje:

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
Ja isto mislim da sam svjestan vozac... Prosjek brzine mi u granicama normale!
S obzirom na prijedjeni broj kilometara, mislim da sam ispred svojih vrsnjaka, daleko daleko...prevezenih cca 600.000, sa niti jednim prekrsajem za alkohol, te nula kaznenih bodova! Imao sam svega 4-5 prometne... ali od tog su 2 moja nepaznja i umor a ova jedna, semacor i pjesak...ja sam stao ali decko iza mene nije... ostalo klasika
 
V

vedo

Guest
Eto pošto su svi ovdje savjesni vozači,ovdje vam se trenutno javlja jedan savjestan pješak(moja malenkost) :supz:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
I to je Ok jer i pješaci mogu bit opasnost ako ne poštuju znakove i zakone!
 

Najnoviji postovi

Na vrh