• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poticaji za kupnju traktora

VinkovicTomo

Novi član
Tu od
21 Srp 2014
Poruka
24
Pozdrav, neznam dali sam stavio temu na dobro mjestu, ako nisam neka ju moderator prebaci...

znaci radi se o sljedecem imam cca 1,6h zadađeno vocnjaka, te mislim uzeti u najam jos barem 2h.Pa me zanima pošto je moj OPG u sustavu PDV-a i posto se bavimo EKO-loškim uzgojem, dali postoji ikakva mogucnost da dobijem poticaje od države za kupnju traktora (cca 10000,00€).
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
od drzave nebus dobil sigurno nego mozda ali mozda bude uskoro moguce iz eu dobit sredstva
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Evo svi zainteresirani za nove traktore,sad je sansa.U prosincu se raspisuje natjecaj za podmjeru 4.1 koja ukljucuje polj.mehanizaciju,cak je i povisena max snaga traktora.Pronadite si tablicu na netu.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,532
Evo svi zainteresirani za nove traktore,sad je sansa.U prosincu se raspisuje natjecaj za podmjeru 4.1 koja ukljucuje polj.mehanizaciju,cak je i povisena max snaga traktora.Pronadite si tablicu na netu.
Postavi neki link:icon_pray:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,415
El to za svu polj. mehanizaciju ili samo traktore? Mljekarski od ovoga mjeseca ili prošloga?
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Mljekarski od ovog mjeseca sto je dosao prije par dana.Pod mehanizaciju spadaju traktori,a pod poljoprivrednu opremu spadaju svi prikljucni strojevi.Mislim da se mogu i strojevi sufinancirati,ali prva tema su traktorcici.:tractor:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,415
Ok! Hvala na odgovoru, ja još nisam dobio Mljekarski, trebao bi biti ovih dana.
 

slaven

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
94
Moj susjed je uso u to prosle godine, neznam sve nego neke osnove. Reko je da moras imat najmanje 20ha zemlje da bi mogo proc sa time da mu se duhan nije racunal jer ne spada u njihovu skupinu znaci samo zito,suncokret, kukuruz,soja itd. Doso mu plug i tanjurace traktor se ocekuje oko 3mj! Znaci mozes imat svoj kapital ili kredit ti sve platis i onda ti oni vracaju u njegovom slucaju posto je mladji od 40god dobit ce 55% povrata od svakog kupljenog stroja! Po meni to bolje nego kad su bila kapitalna, eto to je ukratko sta ja znam...
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Tak je,to je bil IPARD,Kolega ti je ratar,jel tak i normalno da je za pojedini stroj postavljen uvijet za odredenu količinu zemlje
Po ovom novom kaj se tice stocarstva vazan je samo broj grla ne i povrsina zemlje,isto tako su povecali dozvoljenu snagu traktora na odredeni broj stoke.
 
Na vrh