• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Potražujem motor za zetora 70,72 ili 7711

Mario93

Novi član
Tu od
27 Srp 2020
Poruka
24
Pozz, u potrazi sam za motorom uzimam i neispravan ili polu motor blok glava jednog od navedenig gore..
Pa ako netko zna tko ima nek napise ispod kontakt
Hvala!
 

Mario93

Novi član
Tu od
27 Srp 2020
Poruka
24
Ma nema, nasao sam u Bosni ali trazi za motor ili samo za blok po 3000€ 😆
Ludilo!
 

Mario93

Novi član
Tu od
27 Srp 2020
Poruka
24
Trazio sam posvuda Njemacka, Slovenija,Srbija,Bosna,Poljska,Češka, Slovačka ono sto i nađem je 3000€
U Slovačkoj sam našao ali 3000€ plus dovoz izađe te više od pola traktora
Da mi je samo blok pronaci sam bi slozio motor
 

Mario93

Novi član
Tu od
27 Srp 2020
Poruka
24
Motor je 3 klipa povecao sam povrsinu zemlje pa mi je sad slab a pocetkom godine radio generalku sve osim motora..
Nasao sam jutros motor 7201 sa kvarom lezaja radilice al to se napravi..
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,709
Fali 1 cilindar 😆
A ti bi to na nekog. 3 cilindra upasival.
Ak ni velika cijena tog motora i nije daleko možda se isplati a more i ta igra fino koštati. Imal je hubzin složenih motora ak već nisi pital.
 

Mario93

Novi član
Tu od
27 Srp 2020
Poruka
24
Ma da, nasao sam u subotu idem po njega lik za milju eura sam ga rjesio cuo sam se sa jednim majstorom kaze da bi generalka motora kostala 600€ tako da sam debelo ispod cijena kojih se krecu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,709
600e je mislil možda na posao samo.
Obrada radilice,ležajevi,obrada klipnjača i pikse su ti 250- 300e zavisi kak kod koga, a di su glave,ventili, pumpa ulja dihtungi semeringi i ko zna kaj te još čeka kad ga otvoriš. Ja sam zadnje platil ravnanje bloka i brušenje radilice i obradu klipnjača, 350e + moji ležajevi i pikse . Ak ti je okrenul koji glavni ležaj na radilici veselju nema kraja, tak da 600e je jako jeftino.
 

Mario93

Novi član
Tu od
27 Srp 2020
Poruka
24
Gledao sam u masivi 350€ radilica mozda bolje novu uzet nego obrađivat ne znam al opet cu proc ispod 3000€ kako mnogi traze za motore
S tim da moj mali motor ima vec kupca tak da rjesit cemo 😄
 

Najnoviji postovi

Na vrh