• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Potrebna pomoc oko kupovine traktora

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Duksi

Novi član
Tu od
5 Lis 2022
Poruka
2
Pozdrav svima, potreban mi je traktor koji moze bez problema da vuce prikolicu koja ima tezinu nekih 2,5-3tone, taj traktor mi treba za celu godinu kako leti tako treba da se probija do njive i kad je sneg i blato. Po mogucstvu neki duplak… Trenutno imam 539 ali ne zadovoljava potrebe za zimu i jesen jer sa prvom kisom ja sam u problemu a za sneg ne bih ni pricao 😀… i ako imate iskustva sa belorusom 820, voleo bih da cujem nesto o njemu jer sam ga gledao na oglasima i zanima me kakav je za odrzavanje, koje mane ima itd. Hvala svima unapred
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,857
Nebi bilo na odmet napisati koliko novaca imaš na raspolaganju.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Mnogi, pogotovo mlađi, na ovom forumu ne znaju ćirilicu. Ako želiš njihovu pomoć prebaci ćirilićno u latinično pismo.
Link za pomoć:
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,857
Radiš samo transport ili još nešto?
Neznam koliko ks si zamislio da bi ti odgovaralo?
Za ruse neznam,kod nas ih baš i nema u ponudi.
Što imaju ljudi kod vas od duplaka?
 

Duksi

Novi član
Tu od
5 Lis 2022
Poruka
2
Samo transport, poljoprivredu ne radim. Pa ni sam ne znam koliko ks. Kod nas ima sve i svasta 😂 od reno, ursuz, zetor, same, problem je u tome sto su misljenja razlicita neko se kune u ursuza neko mi kaze bezi od njega zbog menjaca itd… pa zato reko da pitam i ovde
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,857
9k eura je možda naknap za nekog duplaka,sa kabinom pretpostavljam da je obvezna,i da je brz u transportu.
Teško je biti pametan,neznam kako se kreću cijene kod vas,kod nas su rabljeni poskupili dosta.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,968
Probaj odvojiti vrijeme za pročitati jednu od ove dvije teme pa ako ti ništ nebu jasnije pitaj. Ima ovdje ljudi koji ti budu rado savjetom pomogli


 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh