• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pottinger roloprofi 3200

  • Temu pokrenuo dpipi
  • Datum prvog posta
D

dpipi

Guest
pozdrav svim forumašima
kupio sam rolo balorku Pottinger roloprofi 3200 pa me zanima dali ima netko takvu balirku da mi da par korisnih savjeta
hvala
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
dpipi kaže:
pozdrav svim forumašima
kupio sam rolo balorku Pottinger roloprofi 3200 pa me zanima dali ima netko takvu balirku da mi da par korisnih savjeta
hvala

to ti je gallignanijeva balirka sa poettingerovim imenom....
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Jesi li ti mislio raditi sjenažu s tom presom i tim traktorom.
Zar to nije slab traktor za sjenažu ja imam 6420 110 KS ili 81KW čiste snage pa ima šta vući i presati a imamo prešu đonijevu 587 i to ako hoćeš da radi kako treba ima pune ruke -traktor posla.
:scratch
 
B

Balirke

Guest
Poštovanje, samo da dodam da to nema veze s Pottingerom kao što vam je već rekao kolega.
Pripazite na opterećenje preše jer baš ne trpe neko natjeravanje u baliranju vlažnog.
Lijepi pozdrav
 
D

dpipi

Guest
E moj prijatelju ERO prije te balirke imao sam Deutz-fahr RB-3.20 OC sa noževima, široki pck-upom, mreža/špaga i radio sam sjenažu sa Torpedom TD 9006 A i nije mu bilo lako jer je bila teška za terat isto kao i tvoja JD 587 zato što je na valjke, a ova je pola valjci pola letve i lagana je za terat danas sam balirao zeleno i ide bez problema dok onu dajčevu u zelenom-sjenaži sa Đonijem nisam mogao.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Kakve komande imas?? KOja godina je to??
Ja imam sad gallignani 4 god staru, bale ko kamen, kak tvoja radi??
 
D

dpipi

Guest
Ima elektroniku i sve se radi iz traktora, a 1999 godište je zasad još nisam puno radio nekih 30 bala sjenaže sa noževima i teram je bez problema. Jel tvoja ima isto pola valjke pola letve i s čim je teraš de stavi koju slikicu.
 

Colluci

Novi član
Tu od
1 Lip 2020
Poruka
5
Pozz kolege. Dali je neko imao problem sa rolo presom radi se o spagi koja na kraju kad izbaci balu bude po par metara spage ostane, vuce se za balom. Ne omota je faktički.
 

Najnoviji postovi

Na vrh