• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

povratak legendi

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
NItko na ovom forumu ne mora podvijati rep pred nikime. Niti se ispričavati. Forum je javno mjesto u beskraju virtualnog svijeta zvanog internet. Kao takvo ima svoja pravila koja moramo provoditi. Urednici su ljudi, koji provode ta pravila, pa mogu i pogriješiti. Bitno je da budu u svome poslu dosljedni. Mislim da sam ja bio prilično dosljedan i nepristran. Trakavicu koja se dugo povlačila smo završili na najgori mogući način, gubitkom nekih članova. To sam osobno učinio, i ni sad ne žalim zbog toga. I nemam se zašto kome ispričavat.

Grof je za mene član foruma, ali uživo njegovo ime i prezime mi predstavljaju živo biće, čovjeka. Grof se mora držati pravila foruma, kao i abrkili. Ali kad se nas dvojica nađemo uživo, onda jedino moramo biti iskreni i pristojni.Ne moramo se ni slagati u mišljenjima, ali moramo imati svoje dostojanstvo. U javnosti se ne osjećam kao nikakv šef ni autoritet, pa pobogu svatko bi znao brisati neprimjerene postove, spajati teme, opominjati i banirati članove.

Po meni je svaki čovjek kojeg prvi put vidim i stisnem mu ruku jednako pošten, dobrodušan i pametan. Na toj osobi je da li će takav dojam ostaviti i u buduće ili će ga pokvariti.

Mogao sam lagano prošetati kraj forumaša, jer me samo par ljudi pozna uživo, ali nisam, jer nemam zbog čega se sakrivati, a uvijek je lijepo upoznati nove ljude, pogotovo one koje svaki dan opominješ, brišeš im postove i slike, pa čuti neki komentar uživo, koji se ne da obrisati, ni prepraviti. :)
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
ZVONČICA I ABRIKILI su ovo sve zaista lijepo rekli da se nema što dodat..slažem se i sa AGROMANER i njegovim objašnjenjem nas hrvata..ima i tu dosta istine..ja sam prošao dosta svijeta i vidio svašta al mi nekako baš i nismo tako složni..ako se dva slože treći već čačka da to raskopa..al nije sve tako crno ipak ima i pravi ljudi koima možeš vjerovat i pouzdat se u njihovu pomoć..meni je dosta članova pomoglo na ovom forumu..na svako pitanje bilo je dobrih odgovora i ja im se zahvaljujem i oni su za mene dobri ljudi iako ih neznam...istina je da znam dosta članova al ipak nas je puno da bi znao sve:icon_eyes:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
slažem se sa zvončicom i abriklijem,pogotovo kako abrikli kaže...

" Po meni je svaki čovjek kojeg prvi put vidim i stisnem mu ruku jednako pošten, dobrodušan i pametan. Na toj osobi je da li će takav dojam ostaviti i u buduće ili će ga pokvariti."

svaki se čovjek drugačije čini na internetu tj.virtualnom svjetu ili u stvarnosti kad jedan drugome možete stisnuti ruku i popričat...
tako je bilo i samnom...
na forumu se ljudi koje sam npr. upoznal na sajmu nebi nikad rekao da su takvi..mislim u najpozitivnijem smislu...pa bilo mi je drago upoznati te drage ljude koji se na forumu čine totalno drugačijim...
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
kao prvo tomo522 hvala!
ali ljudi moji, razmirice ljudi trebaju rijesiti sami i to je to... mirenja s posrednikom nikada nisu imali polda!
ne razumijem ovu raspravu, ocito smo otisli u dubiozu problema, a opet izasli iz realnosti problema!
evo ako sam se ja nekome s ovog foruma zamjerio, neka javno napise i ja cu se ispricati i ako smo ljudi, idemo dalje, ako ne... ocito onda nisam ja problem, to je cisto jasno! a opet ako me je netko uvrijedio, bilo bi u redu da se isprica i ja bi to prihvatio i opet ponavljam, idemo dalje! ali ako ima nekih opakih tenzija ili zamjerki, dame i gospodo, mi to necemo rijesiti ako ti suparnici nerijese sami!!!

no ipak, ljudi moji, ako ovdje na forumu nismo slozni, pitanje je kako cemo stati jedan uz drugoga ako bude trebalo danas sutra???
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Meni se nekak cini da su problemi nastali ne prek foruma nego kad su se upoznali i popricali i popili a preko foruma ak nikog ne poznas kaj ti daje za pravo vrjedat nekog a neznas ga osobno i vrjedat ga na osnovi njegovog misljenja i razmisljanja ili po nekoj drugoj osnovi.
Po meni ovakve teme nemaju mjesto na poljoprivrednom forumu nego vezano iskljucivo vezano za nju.
Netko ak hoce upoznat nekog sa foruma nek se osobno dogovore i nadu i druze.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
@oficir kolega lako je napravit problem i biti loš čovjek..to je najlakše al treba bit dobar i pošten čovjek..pomoći drugima kad im treba pomoć pa i pružit prvi ruku ako treba..moramo biti malo realniji i negledati samo sebe:icon_pidu:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
@oficir kolega lako je napravit problem i biti loš čovjek..to je najlakše al treba bit dobar i pošten čovjek..pomoći drugima kad im treba pomoć pa i pružit prvi ruku ako treba..moramo biti malo realniji i negledati samo sebe:icon_pidu:

Tako je i ako si na forumu samo da ti drugi pomognu ok al nemoj podjebavat onda i pomogni ak znas,al kak sam vec rekel puno njih je tu da podjebu i zajebavaju stalne forumase.
Ja prvo u svima vidim dobrotu i nejdem s tim da bi nekom napakostil ili zeznul namjerno al ima i takvih odmah na prvu prezir nezadovoljstvo i misle da ih drugi odma hoce zajebat.

Ili imaju fore kao kaj si nabijas postove ili svuda te ima kad otvorim forum i tako dalje.
Forum je mjesto gdje svi koji su prijavljeni imaju pravo iznosit svoje misljenje i pisat kolko hoce al bez vrjedanja i diskriminacije na bilo kojoj osnovi.

Tomo ovo nejde tebe uopcn ti si ok.:icon_winkle:
Puno njih je svrustrirano i ljuto na sebe onda jos i popiju i evo ti frke pocne pikanje i ruganje i podjebavanje,a takvi ce se odmah prepoznat:^):
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Dobro da te piknulo, ali nažalost nisi ništa shvatio....
PS:
Jel 533 benzinac da mu daješ gas na klapni:^):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Dobro da te piknulo, ali nažalost nisi ništa shvatio....
PS:
Jel 533 benzinac da mu daješ gas na klapni:^):

Ne, ide na plin i vodik.:biggrin:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
momci, covjek uvijek pokaze pravo lice kada ga negledas! uvijek je lakse napisati nesto preko ekrana nego reci u lice, to je problem danasnje tehnologije! a ovo ako upoznas osobu privatno, to nista nepije vodu... ako si na forumu bahat, bezobrazan, dobar, uzoran, takav si i u privatnom zivotu... dvojne licnosti su jako rijetke, toliko rijetke da ih se najcesce spominje samo u filmovima!!!

trebalo bi zatvoriti ovu temu......... :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Trebalo bi, več me par dana svrbe prsti da napišem ko se kad i o koga očešal pa ustal, pa odustal pa se navratio, pa vratio ......................
Ipak sam ja tu skoro ko inventar i pamtim :(hi)::(hi):
 

pege25

  
Tu od
5 Kol 2010
Poruka
53
Ja sam legenda
3859313029.gif
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh