• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

povrtlar

  • Temu pokrenuo ihorzic
  • Datum prvog posta
I

ihorzic

Guest
:partyman:Ljep pozdrav svima.

Evo me po prvi put aktivno pa da se predstavim i ...

Do sad sam se bavio ratarstvom, stočarstvom - farma pilića 15000 koim i sl.

Sad sam pokušao okrenuti ploču kako se kaže i krenuo u nešto nepoznato
-POVRTLARSTVO -

Iskreno malo sam se plašio sam pa sam zajedno sa šurjakom i našim ženama posadio 1000 dužnih metara kornišona pod foliju , mreža i navodnjavanje.
To sam potpisao Ugovor o otkupu sa KTC -om , a sami smo isfinancirali sve.
Čak smo napravili gredičar sa polaganjem cijevi i folije ( odličan je ) .
Imamo problem sa znanjem , pa kontaktiramo sa raznim agronomima i nažalost svatko ima svoju teoriju.
Čitamo stare postove i učimo se .
Uz to smo posadili nekih 1200 met krumpira , feferona oko 1000 biljaka, paprike, lubenica, dinja i dr.
To smo za probu da vidimo kako ide a tržište ????????????

Molim da se javite i pomognete sa savjetima.
PS.
Posijan je ajax , dva puta smo ga tretirali za plemenjaču, Ridomil prije 10 dana, zalijali ga sa previkurom i žutim kristalom.:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša,,,,,,,,,,,:partyman::partyman:
Neka bude urod kako triba,,,i od srca,,da se trud isplati,,,,a ovdje češ nač ljudi koji su ne doktori,,nego magistri kakve plastenike imaju,,i njive,,i gušt je vidit kako rade zemlju8,,,,,skidam im kapu..........
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!, čitamo se ...

.,p.s., kako ti je napisal?, prijatelj BAGER!, vode ima stvarno ljudi ki su magistri po pitanju razno - razni saznanja i spoznaja u koje kakovim temami, pa TI budedu pomogli iz prve ruke!.-
 
I

ihorzic

Guest
evo sad gledam prosvjede i razmišljam kako i tko se odazvao na prosvjede iz moga kraja

za nikoga se ništa nije čulo te pretpostavljam da je moj kraj " raj nebeski "
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

pozdrav kolega i dobro nam došao:gitarist:a i nešto ćeš naučit snama:drinkers:
 
Na vrh