• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poz iz Bosne

J

jmaji25

Guest
Dakle zivim u zgu ali zemlja mi je u Bosni u Bosanskoj Posavini,jos sam u pocetcima tj nisam jos ni poceo ali vidim da ovdje ima dosta iskusnih pa očekujem neku pomoć u obliku savjeta :) hvala
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pozdrav Nihade,sretno u proizvodnji.Neka te ništa ne obeshrabri u tvome cilju.Ko što ja volim reći-život je prepun uspona i padova,i nije važno spotakneš li se i padneš,važno je smoći snage za ustati i krenuti dalje.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Poz,otkuda si,cesto prolazim kroz posavinu, doboj- brod, jesi li na tom podrucju, nekad je tamo bilo puno obradive zemlje, jel planiras da ponovo nesto pokrenes.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
dobro došao zemljak,,,,,ja sam ti isto iz posavine(DERVENTA):partyman::partyman:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Pozdrav i dobro nam došao :gitarist: :partyman:
Koliko imaš zemlje, imaš li šta u planu, čime bi se volio baviti?
 

Najnoviji postovi

Na vrh