• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav forumaši

cobram ar

Novi član
Tu od
23 Svi 2013
Poruka
21
Ja sam Josip i dolazim iz doline Neretve, prijavio sam se na forum jer želim izmjenjivati iskustva sa ostalim članovima. Forum je odličan i želim vam puno sreće sa radom ubuduće.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...........:icon_pidu::icon_pidu:
 

juričMF

Član
Tu od
25 Ožu 2013
Poruka
48
Ja sam Josip i dolazim iz doline Neretve, prijavio sam se na forum jer želim izmjenjivati iskustva sa ostalim članovima. Forum je odličan i želim vam puno sreće sa radom ubuduće.

dobro dosao susjed
 

cobram ar

Novi član
Tu od
23 Svi 2013
Poruka
21
bavimo se svime i svačim, ode kod nas uspijeva skoro sve, mandarine, masline, lubenice, kupus i plastenička proizvodnja, većinom rajčice. od strojeva imam ferarri cobram 50 ar, motokultivator goldoni, motornu kopačicu s.e.p., i 3 agrie
 

juričMF

Član
Tu od
25 Ožu 2013
Poruka
48
bavimo se svime i svačim, ode kod nas uspijeva skoro sve, mandarine, masline, lubenice, kupus i plastenička proizvodnja, većinom rajčice. od strojeva imam ferarri cobram 50 ar, motokultivator goldoni, motornu kopačicu s.e.p., i 3 agrie

znam da uspjeva sve,klima nam je slicna ja sam koji kilometar sjevernije u Ljubuskom,kad budem isao doli kod kolege navratit cu
 
C

cock_e

Guest
Pozz svima iz Splita...od budućeg "wanna be poljoprivrednika" :)

Pratim neko vrijeme ovaj forum i čini mi se da nije mjesto za puke tlapnje i klevetanja,
(kao veććina sličnih foruma) već se argumentirano i iskreno raspravlja - pa nema smisla bit anoniman.

Očekujte hrpu banalnih pitanja od moje malenkosti :D
 
Na vrh