• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav forumašima od Opora

Opor

Član
Tu od
27 Lip 2013
Poruka
50
Da se predstavim,
zovem se Marijo i iz okolice Zagreba sam. Hobi mi je pčelarstvo a imam i mali vinograd.
N.a žalost ne mogu se pohvaliti nekim velikim strojevima koji mi olakšavaju posao. Od ovih sitnijih koristim se sa leđnim atomizerom cifarelli, motornom pilom husqvarna, i flaksericom jonsered.
U tijeku je i kupovina traktorčića tomice pa se nadam da ću uskoro dopunjavati svoj profil.

Još jednom pozdrav svima.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.............:icon_pidu::icon_pidu:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajd da ti i jedno žensko rekne - dobrodošao.:icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

Opor

Član
Tu od
27 Lip 2013
Poruka
50
Hvala svima na toploj dobrodošlici, a posebno ženskom dijelu foruma:eek::
 

Opor

Član
Tu od
27 Lip 2013
Poruka
50
Kao što sam i najavio, mogu se pohvaliti još jednim strojčekom u mom siromašnom repertoaru.
Kupio TV 523.
A sada se idem pohvaliti i na temu o Tomekima.
 

Najnoviji postovi

Na vrh