• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

..pozdrav forumasima ;)

  • Temu pokrenuo zlatko9
  • Datum prvog posta
Z

zlatko9

Guest
..zovem se zlatko i dolazim iz slavonije ravne ;)
..pratim ovaj forum vec duze vrijeme pa sam se odlucio i registrirati te postati punopravni clan..
..ukratko ne bavim se poljoprivredom vec odrzavanjem i izradom dijelova i opreme..
..uvjerenja sam da mogu pomoci clanovima foruma konkretnim savjetom i eventualnom uslugom..
 
Z

zlatko9

Guest
..hvala ;)
..
..odrzavanje strojeva i opreme u poljoprivredi i sumarstvu te u industriji..
..proizvodnja dijelova i opreme strojeva za poljoprivredu i sumarstvo..
..recimo proizvodnja od plugova tanjuraca drljaca podrivaca i slicno ;) naravno i sirok spektar rezervnih dijelova..
..postaviti cu nesto fotografija uskoro pa ce biti jasnije..
..u svakom slucaju na raspolaganju sam clanovima foruma sto se tice savjeta i bilo kakve pomoci iz mojeg opsega znanja ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
POzdrav i dobrodoša,,,,,,,.....:partyman::partyman:
Bit če korisnih informacija s obije strane......:p:p
 
M

mister-ivek

Guest
i od mene

srdačan pozdrav i dobrodošlica Slavoncu......:partyman:i moja je žena Slavonka rodom....:heart:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav Slavonac! - Zlatko i dobro nam došal!!!

., eh Slavonci!., ča bi da VAS nima?!., moja ženica Slavonka iz grada Osijeka!., a JA Slavonski zet iz kršne Like!...

., aj Bog!, čitamo se ...
 
Z

zlatko9

Guest
..hvala na dobrodoslici ;)
..i da naravno uvijek je dobro imati saznanja od korisnika..
..to je jedan od nacina da se kvaliteta strojeva i dijelova povecava :)
..uskoro stizu i neke fotografije ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh