• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav forumu od novopridoslice

  • Temu pokrenuo velkotocan
  • Datum prvog posta
V

velkotocan

Guest
Drago mi je sto sam postao clan ovoga foruma. Ja sam nedavno doselio iz Zagreba u jedno mirno lijepo selo nedaleko Legrada. Iako mi je bila zelja promijeniti urbani zivot u ruralni vec duzi niz godina, eto uspjelo mi je. Dakle imam veliku prostranu okucnicu s velikim vrtom i vocnjakom i puno ce mi znaciti savjeti koje cu pronaci ovdje. Ono sto me zanima je tradicionalna poljoprivreda, dakle vise usmjerena na uzgoj kultura bez koristenja umjetnih sredstava ili bar svedeno na minimum.

Imam 45 godina, grafički sam dizajner ali nejaviše me oduševljava seoski zivot i sve sto ide uz to.
 

Najnoviji postovi

Na vrh