• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Banata

Skal

Član
Tu od
15 Lip 2011
Poruka
31
Zovem se Hromčik Mišo,zivim u Padini, Bavim se uglavnom povrtarstvom ,i nešto malo ratarstvom trenutno obradujem nekih 19H.Sejem uglavnom kukuruz,suncokret i Mak,a od povrtarstva paradajz koji kući cedim i preradujem u sok.
 
V

vedo

Guest
Pozdrav i dobro došao,sa kakvim mašinama raspolažeš?? :weedman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav poljoprivredniče i dobro nam došal na forum!!!., čitamo se ...
 

Skal

Član
Tu od
15 Lip 2011
Poruka
31
ništa veliko MTZ82.1,i svi priključci osim kombajna ,štose tiče povrtarstva tu nema puno mašina
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
moze malo detalja o soku od paradajza? to radis bas sok za piti, ili?

i naravno, dobro dosao ;)
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
585
sadiš samo rajčicu od povrća, ili još koju kulturu?

I kako se mak bere/žanje, to nisma nikad ni vidio ni čuo.
 
B

bosniahos

Guest
ponekad mi dođe

Pozdrav i dobro nam došal.Kod mene mater već godinama nije sijala crveni mak,kaže da mu smeta blizina crnogorićne šume.A koje veće mjesto je u tvojoj blizini.
 

Skal

Član
Tu od
15 Lip 2011
Poruka
31
moze malo detalja o soku od paradajza? to radis bas sok za piti, ili?

i naravno, dobro dosao ;)
ove godine sam pravio mašinu za cedenje paradajza znači je proizvedem iscedim i gospode dodu i kući samo prokuvaju i sipaju u flaše i toje to zasada ako bude dobro išo poso mozda ću i kuvat i prodavati gotov sok
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša.......:partyman::partyman:,,samo da nas ne ocijediš ko paradajz.......:rolfer::rolfer:(šala)
 
Na vrh