• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Bosne

A

Ananas

Guest
Nisam jos uvijek poljoprivrednik zato sto nisam imao srece da se rodim sa puno zemlje inace bih sigurno nesto uzgajao. Bavim se web stranicama, ne znam smijem li staviti pokoji link na njih u svoj potpis?

Inace u skorijoj buducnosti se planiram upustiti u poljoprivredu ali moram se jako dobro informisati, a ovaj forum se cini korisnim.

Za sad mi maline izgledaju perspektivno pa cu vidjeti ima li kakvih informacija o njima. Zanima me detaljno sve kako se uzgajaju, koja sorta je najbolja, gdje je kupiti, kakav je umjer ulozenog i dobivenog, je li tesko prodati, kome se uopce prodaje urod?

Takodjer me zanima pravljenje rakije. Koliko kosta solidan kotao za pravljenje rakije, je li tesko nauciti koristit ga? Isplati li se uzeti polovan?

Imam nekih 40.000kn ustedjenih pa ih kontam okrenuti u poljoprivredu.

Eto uputite me, ne znam da li da otvaram teme ili da mi neke odgovore dadnete ovdje. U svakom slucaju sam zahvalan.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Nisam jos uvijek poljoprivrednik zato sto nisam imao srece da se rodim sa puno zemlje inace bih sigurno nesto uzgajao. Bavim se web stranicama, ne znam smijem li staviti pokoji link na njih u svoj potpis?

Inace u skorijoj buducnosti se planiram upustiti u poljoprivredu ali moram se jako dobro informisati, a ovaj forum se cini korisnim.

Za sad mi maline izgledaju perspektivno pa cu vidjeti ima li kakvih informacija o njima. Zanima me detaljno sve kako se uzgajaju, koja sorta je najbolja, gdje je kupiti, kakav je umjer ulozenog i dobivenog, je li tesko prodati, kome se uopce prodaje urod?

Takodjer me zanima pravljenje rakije. Koliko kosta solidan kotao za pravljenje rakije, je li tesko nauciti koristit ga? Isplati li se uzeti polovan?

Imam nekih 40.000kn ustedjenih pa ih kontam okrenuti u poljoprivredu.

Eto uputite me, ne znam da li da otvaram teme ili da mi neke odgovore dadnete ovdje. U svakom slucaju sam zahvalan.


odkuda se javljaš? dobrodošao
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Hm hm,,,,,,,eto oni su oba iz Bihaća i odmah,,,,,,,,đesi brateeeeeeee,,,ša ima ha????? šalim se naravno,lijep ti pozdrav i dobrodošao.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
a može i đes ba ha haa lijep pozdrav i dobro nam došao:gitarist:
 
Na vrh