• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Črnca

gadov

Novi član
Tu od
21 Ožu 2013
Poruka
26
Pozdrav svima na forumu. Dolazim iz mjesta Črnec Rugvički,moja obitelj i ja se jedno vrijeme ne bavimo poljoprivredom iako smo se niz godina bavili. Pošto još imam jedan traktor i neš sitno priključaka te imam neš u planu možda opet početi sijati odlučio sam se registrirati na forum te saznati nešto od Vas svih a naravno možda i vi od mene! :(handshake):
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
pozdrav i dobrodosao...kak se zoves??ide jedan decko samnom u razred iz črnca
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Pozdrav svima na forumu. Dolazim iz mjesta Črnec Rugvički,moja obitelj i ja se jedno vrijeme ne bavimo poljoprivredom iako smo se niz godina bavili. Pošto još imam jedan traktor i neš sitno priključaka te imam neš u planu možda opet početi sijati odlučio sam se registrirati na forum te saznati nešto od Vas svih a naravno možda i vi od mene! :(handshake):

Pozdrav i dobro dosao !! Ovdje na forunu su svi OK ljudi i uvijek su spremni pomoci ( ak ne zaborave i neka druga tema ih ne ponese ) !
 
Na vrh