• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz DAruvara

Alfada Jadarko

Aktivni član
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
994
-zovem se Darko iz Daruvara, imam 37.g. godina, ali rodom sa sela iz okolice grubišnog POlja gdje mi i sada žive roditlji i bave se poljoprivredom, mlječnim kravama i uzgojem hrane za njih, pomažem im a i sam sam kupio staro imanje a selu u blizini Daruvara (Kočanica) gdje imam imam malo zemlje pa planiram sadnju najvjerojatnije nekoga povrća, imam veliko dvorište gdje imam lager drva koje izrađujem za svoj potrebe i za prodaju,, imam šumsku prikolicu,m traktor Rakovicu 65 koju je oatc kupio novu 89.g. motorku Jonsored 2165 i puno volje ,,e da bavim se i otkupom karamboliranih i ostalih auta za djelove , te prodajem djelove sa njih,, nastavak slijedi ima toga još puno ali nemam manjeru pisati životopis,,
nadam se da ćemo lijepo tipkati se uzeo sam ime alfada jer vozil Alfu iz DA, (ha ha):D:supz:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
pozdrav darko....koliko vidim imaš puuuno volje a to je najbitnije..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
:partyman:

ja sam htio Rakovicu kupit, ali,... jabla, jabla... kupio 533 na kraju...
pa ako nije problem, stavi koju sliku da se divimo stroju !

dobrodošao!!
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Bok, dobro došao,,,,, čini se da se "daruvarci" grupiraju, sve vas je više,,,:partyman:
 

Alfada Jadarko

Aktivni član
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
994
hvala dečki istina sve je to naš šor,, a ima nas sve više i više,, hladni dani pa se ne radi puno vani već sjedi za komp.. jbg..
 
Z

zetor4718

Guest
hvala dečki istina sve je to naš šor,, a ima nas sve više i više,, hladni dani pa se ne radi puno vani već sjedi za komp.. jbg..

a tko je vidio stalno radit,od rada dobiješ samo grbava leđa i bolesti :lol::lol:
 

Alfada Jadarko

Aktivni član
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
994
evo da stavim malo slikica mojih strojeva i mojih poslova, srušio sam hrast koji je bio uz među, narezao fosne, a sada skupljam građu jer planiram u jesen ili prolječe rušiti jednu staru šupu i na njenom mjestu napraviti drugu imenzija 12 x 6 m, neka se nađe za strojeve, he he, trenutno imam u radu još jednu prikolicu za šumu dužine 4m

-ovi krovovi na slicu su moj pogled na Končanicu sa susjedove lipe visine oko 15-16m koja je bila između kuća i koju sam uz njegovo odobrenje skušio i sebi uzeo kladu a njemu ostalo, tom prilikom sam zaradio 30 šavova jer sam se "ogrebao" s motorkom po trbuhu





 
Na vrh