• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Duga Rese

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,559
pozz.. zemljak..
tko si,šta si ,odakle točno...:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša..................:partyman: :partyman:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
pozdrav i dobro došao.
Imam mi tu jednog forumaša koji se bavi lavandom i zna sve o njoj,ali neznam je li aktivan.
 
J

jass

Guest
kako doć do sadnica,kakve su veličine i koja je cijena

i Welcome

Hvala svima na dobrodoslici...
Sadnice smo narucili jos u 3. mjesecu na Turnju kod covjeka koji se bavi lavandom vec godinama, cijena je 5 kn/kom a velicine je oko 7-10 cm.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,688
i ja već neko vrijeme o toj lavandi razmišljam:roll: morat ću se malo više o tome informirat, šta, kako, tko, gdje, kuda itd... Zemlje imam, većinom je i mehanizacija tu, pa bi se možda kaj dalo zaradit.
 
J

jass

Guest
i ja već neko vrijeme o toj lavandi razmišljam:roll: morat ću se malo više o tome informirat, šta, kako, tko, gdje, kuda itd... Zemlje imam, većinom je i mehanizacija tu, pa bi se možda kaj dalo zaradit.

Mi smo ovu zimu dosli na ideju da probamo sa lavandom. A sve smo saznali na ovom forumu pod temom-uzgoj lavande. Stvarno je sve objasnjeno. Jucer smo posadili svoju prvu lavandu,a ako sve bude ok na proljece krecemo u veci biznis. Samo sta nam je problem zemlja, ovo sta imamo sve su male parcele a na vise mjesta, bilo bi najbolje kad bi sve bilo u cjelini.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,688
Budem i ja večeras malo proučio tu temu, agronoma imam u kući, zemlja je u većim komadima, nije sve na jednom mjestu ali nije ni daleko. Još pronađem negdje novce i volju i krećem u biznis.
 
J

jass

Guest
Budem i ja večeras malo proučio tu temu, agronoma imam u kući, zemlja je u većim komadima, nije sve na jednom mjestu ali nije ni daleko. Još pronađem negdje novce i volju i krećem u biznis.

Super, sretno :p
 
G

GRICKO

Guest
hvala svima na dobrodoslici...
Sadnice smo narucili jos u 3. Mjesecu na turnju kod covjeka koji se bavi lavandom vec godinama, cijena je 5 kn/kom a velicine je oko 7-10 cm.

super pa na placu su po 10 kn bas danas gledam
 

Najnoviji postovi

Na vrh