• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav iz kastva

Tu od
23 Svi 2011
Poruka
265
veliki pozdrav svima na forumu. zovem se Romina i iz Kastva sam.(blizu Rijeke). imam 26 godina. trenutno sam nezaposlena i bavim se kunićima od 2010 godine. imam jednu staru kunićku (ima skoro 2 g) i sad ima treće leglo.osim nje imam 4 mlade(dvije neću zadržati jer mi je to previše). stara je ovnoliki orijaš kao i jedna mlada(ona je imala prije mjesec dana okot ali nisu preživjeli -nije ih pokrila i uginuli su) a druga je njemački šarac i ona isto ima mlade, isto prvo leglo. ona prva mlada bi trebala za 10 tak dana ponovno izleći.
eto toliko o meni.
 

David Deutz

Novi član
Tu od
21 Svi 2011
Poruka
15
veliki pozdrav svima na forumu. zovem se Romina i iz Kastva sam.(blizu Rijeke). imam 26 godina. trenutno sam nezaposlena i bavim se kunićima od 2010 godine. imam jednu staru kunićku (ima skoro 2 g) i sad ima treće leglo.osim nje imam 4 mlade(dvije neću zadržati jer mi je to previše). stara je ovnoliki orijaš kao i jedna mlada(ona je imala prije mjesec dana okot ali nisu preživjeli -nije ih pokrila i uginuli su) a druga je njemački šarac i ona isto ima mlade, isto prvo leglo. ona prva mlada bi trebala za 10 tak dana ponovno izleći.
eto toliko o meni.

dobrodošo na forum živiio:partyman:
 
H

Hrvach

Guest
Pozdrav, dobro nam došla!! Ko bi reko da ima i žena u kunićarstvu, baš će nam dobro doći malo ženske riječi u temi!
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav i dobro nam došla!., čitamo se., sretno TI!!!...
 
Tu od
23 Svi 2011
Poruka
265
veliki pozdrav svima na forumu. zovem se Romina i iz Kastva sam.(blizu Rijeke). imam 26 godina. trenutno sam nezaposlena i bavim se kunićima od 2010 godine. imam jednu staru kunićku (ima skoro 2 g) i sad ima treće leglo.osim nje imam 4 mlade(dvije neću zadržati jer mi je to previše). stara je ovnoliki orijaš kao i jedna mlada(ona je imala prije mjesec dana okot ali nisu preživjeli -nije ih pokrila i uginuli su) a druga je njemački šarac i ona isto ima mlade, isto prvo leglo. ona prva mlada bi trebala za 10 tak dana ponovno izleći.
eto toliko o meni.


da malo popunim
završila sam srednju ekonomsku školu(2003) te sam upisala a 2006 završila ekonomski fakultet (onaj viši stupanj) * kao da nisam. od 2006 g. sam doma. e onda sam 2009 g. ponovno upisala isti faks(kao nadogradnja ovom višem stupnju izvanredno) te sada završavam faks.
kuniće uzgajam iz hobija
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
pozdrav i dobro nam došla.
valjda će sad nakon završenog faksa biti više sreće kod zaposlenja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh