• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav iz međimurja

  • Temu pokrenuo sedi_honda
  • Datum prvog posta
S

sedi_honda

Guest
ej je..evo me, imam mali vocnjak pa...da raspravljamo... ,)
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ooooo, Sedi, kućo stara pa eto, dobro došao....:partyman:....nema te nigdje, ništ se ne javljaš....jel pali pila....?
 
S

sedi_honda

Guest
ehhh

Ooooo, Sedi, kućo stara pa eto, dobro došao....:partyman:....nema te nigdje, ništ se ne javljaš....jel pali pila....?


pali pali....

a s kime tipkam??? ;)

sorry ali..... pila pali,pira radi, ali i malo plavo dimi ... ,)
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Joj pa naj me tu pred ljudima sramotiti...pitam za tastovu huskicu;)
 
S

sedi_honda

Guest
ma kaj si ne rekel

Joj pa naj me tu pred ljudima sramotiti...pitam za tastovu huskicu;)

ma kaj si ne rekel da si to ti.. pise cukovec pa reko.... ;)

dela dela...valjda, kak sam ju donesel...stoju u vitrini ;)
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Eto...:gitarist:....
Malo je preveč love ulupano u nju da bi u vitrini stala....treba to terati, kak vrag grešnu dušu:finga:.....ti bar znaš kak se to dela:rolfer:
 
S

sedi_honda

Guest
mislis???

Eto...:gitarist:....
Malo je preveč love ulupano u nju da bi u vitrini stala....treba to terati, kak vrag grešnu dušu:finga:.....ti bar znaš kak se to dela:rolfer:

no, nej pred ljudima, jos sam ne dosel, vec bum kriv da tiram.... inace, japanac vrti okretaje kaj pravi... moras dojti na pivo glet.... ;)
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Okretaje veliš....:rolfer:....metni mu i spojlere....;)...pivo veliš, sam ak z njim pred krčmu dojdeš:D
 
S

sedi_honda

Guest
jel tak?

imam jednoga takvoga, ne treba jos jedan, sve skinut ka bu manji... manje je vise.... ;)

kak inace ti? zivot? kad idemo dolje?
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ok, bumo se čuli, takve stvari budemo prek PMa rešavali....hebi ga, nije ovo skype:lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh