• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav iz milanovca

I

iksi

Guest
Danas su mi dali da vozim ferdzu terao sam neke plastove a I ferdzu sam ponovio sa oltovom kosom
 
I

iksi

Guest
ostaje ali se spremaju pare da se uzme mali labinac sa frezom
 
I

iksi

Guest
evo slike masine koju najvise koristim u mom domacinstvu godisnje sa njim pokosim oko 2ha
vilager bc900
107143014890960864562081.jpg
 
I

iksi

Guest
danas je se malo krcilo
ove masine su radile
994261153903074812940132.jpg

HUSQVARNA 66
100390115390380814620038.jpg

i vilager bc 900
 
Posljednje uređivanje:

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Pozdrav u Gornji Milanovac,:icon_pidu: samo naprijed s poslom i sretno,mlad si i kroz neko vrijeme vidit ćes da je ferguson i tomo igračke naspram ruskih traktora- Vladimirca,mtz...:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
Moram se malo šalit na svoj račun jer da sutra kupujem traktor kupio bi opet rusa,a nekad me toliko nazivcira
 
I

iksi

Guest
komsija je kupio vladimirca eve godine zajedno vozili bale on vozio mog fergusona ja vladimirca kad sam seo koda sam seo u avion nisam mogao da se snadjem od tolikih rucica nista sa snagom nije zaostajao za fergusonom 120 bala deteline je vozio bez problema ja kad bi uzeo rusa uzeo bi belarusa 820 to mi je san da kup[im taj traktor
 

Najnoviji postovi

Na vrh