• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav iz ogulina

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Ma baš si se vozio po asfaltu i pokupio veliki čavao baš na sa tom gumom ;)
Ali mala je vjerojatnost da će gazdarica (pretpostavljam glavna/zadnja riječ za kapitalne investicije) prihvatiti takav izgovor :mrgreen:

moja je popušila priču.dobro sam je obradio..:lol:...,doduše,moje i manje koštaju....:mrgreen:
 
G

GROF

Guest
., ej prijatelju Ogulinec!., Sretan TI rodjendan!., živi i uživaj u najbolji godina!.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo - vidimo se...
 

ogulinac

Novi član
Tu od
19 Velj 2011
Poruka
20
hvala svima na čestitkama..svake godine sve ludji....:weedman::weedman:
hm,i meni trebaju nove zadnje gume..treba nagovoriti šefa riznice da kapne koju kn...:prayer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hm,i meni trebaju nove zadnje gume..treba nagovoriti šefa riznice da kapne koju kn...:prayer:


apsolutnno te razumijem i dijelim tvoju nemoć u nagovaranju šefa riznice...
držim nam fige da kaj naleti u novoj 2012-toj...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
Pozdrav ogulinac

Kak ti pali 533 sad kad je zahladilo?

Ja imam sistem paljenja al za to treba dobar akumulator inače se mogu pozdravit jer mi jako slabo vrti.
 

ogulinac

Novi član
Tu od
19 Velj 2011
Poruka
20
lijepo mi upali,malo ga zagrijem i kresne odmah..još je bio vani dvije noći na vedrom nebu..kolega mi isto ima 533,samo je stao i gleda... on svojeg 5x grije ako je u minusu temperatura...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
tak i moj, moraš ga 5 put grijat dok sastavi, a akumulator od 100 Ah je za to preslab koji je na njemu. Zato ja skinem dolje ono crevo šta ide na usisnu granu i tamo mu dam vatre sa brenerom i onda kresne iz prve:finga:
 

ogulinac

Novi član
Tu od
19 Velj 2011
Poruka
20
vimi,akumulator je 100... izgleda da je motor jedino dobro šta je na traktoru....:finga:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
meni je dobar motor na guranje ili šlepanje upali u metar ali preko alnasera muka božja, sad planiram kupiti drugi akumulator pa gledam d koliko ah da uzmem
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
treba vidjet kakav je alnaser, možda je loš pa neće vrtit zbog toga a tek onda kupovat akumulator. Mene to za sad ne brine jer imam drugi traktor koji pali bez ikakvih problema pa mi ovaj 533 tak i tak stoji do proljeća.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
alnaser je donešen od majstora kaže da su mu neki namotaji otišli , sad još samo kupiti akumulator
 

ogulinac

Novi član
Tu od
19 Velj 2011
Poruka
20
možda bi ti bolja ideja bila da posudiš od nekog akumulator,pa da onda vidiš kako ti pali...koliko sam uspio shvatiti svaki 533 malo sporije vrti:scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh