• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Požege :))

  • Temu pokrenuo stjepan st
  • Datum prvog posta
S

stjepan st

Guest
Pozdrav svima.
Ja sam Stjepan i bavim se malo poljoprivredom onako više iz hobija, čuvam običaje tako da večinu posla radim ono iz gušta nego iz profita.
Nedam svoju ledinu xD
Imam mali traktor imt 533 iz milja Ferdu i par priključaka, radim 3 hektara oranice i 1 hektar vočnjaka.
Uskoro se ženim pa sada da i žena a i buduči potomci imaju neku zanimaciju uređujem stare svinjce pa da se ima nešto za okrenuti na ražnju...:partyman:

Pozdrav svima i nadam se ugodnom druženju ovdje na forumu i pokojem pametnom savjetu :rolleyess:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.........:partyman: :partyman:

Barem ti neče zarast ko nekima,,,,,u draču sve.....
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Lijepi pozdrav i dobrodošao, puno sreće u radu!
Inati se Slavonijo, ljepota nek' tvoja...:gitarist:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću u najbolji godina!, dobro nam došal Stjepane na poljoprivredni-forum com.- ...

., čitamo - pišemo se!., sretno TI u budućem životu sa ženicom i potomcima! ...
., DA, TOČNO!., svoju ledinu nedam nikome., TO je ona stara, ALI zlatna izreka vridni ljudina sa naši terena., lipo predstavljanje., oćemo još pisane i slikane materije.- ...

., lip pozdrav, Bog! ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh