• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav iz SB

leonardo14

Novi član
Tu od
17 Kol 2013
Poruka
19
Pozdrav svima... iz SB sam..nisam poljoprivrednik nego ekonomist u izvozu žitarica i uljarica ... pa tako , ako nekog zanima , otvoren sam za suradnju i pomoć..sve ekonomske teme vezane uz prodaju i tržište :(nerd):
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Pozdrav , kako nas ne bi zanimalo nakon ove sramotne cijene pšenice ..
Gdje tražiti kupca za suncokret pošto je žetva blizu ?????????????????
 

leonardo14

Novi član
Tu od
17 Kol 2013
Poruka
19
Pozdrav , kako nas ne bi zanimalo nakon ove sramotne cijene pšenice ..
Gdje tražiti kupca za suncokret pošto je žetva blizu ?????????????????

za sad se znaju neke cijene , ali je tržište mrtvo malo ,cijene padaju pa svi čekaju na stand by dokle će ... ko ima iole interesantnu količinu ipak će vjerojatno bolje proći nego na domaćem tržištu ... možda ne kao što se moglo na pšenici ( sad je kasno, cijene su pale) , ali koliko toliko
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša..........:icon_pidu::icon_pidu:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dobro dosao na forum!

koja bi to bila interesantna kolicina?
ima li naznaka da bi vani mogla biti bolja cijena soje/kukuruza nego kod nas?
 

leonardo14

Novi član
Tu od
17 Kol 2013
Poruka
19
dobro dosao na forum!

koja bi to bila interesantna kolicina?
ima li naznaka da bi vani mogla biti bolja cijena soje/kukuruza nego kod nas?

Pa ispod šlepera (25 t) , nema smisla ...premda je i sam jedan teže prodati .. ma sve ovisi koja cijena na kraju bude kod nas ..nešta bolja da, ako se pazi s troškovima prijevoza , trebalo bi biti u plusu
 

leonardo14

Novi član
Tu od
17 Kol 2013
Poruka
19
Traže se zainteresirani za proizvodnju sijena od čiste djeteline, za dugogodišnju suradnju ...otkup na područjima Vinkovci/Županja i Nova Gradiška
 

Najnoviji postovi

Na vrh