• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Sisačke Posavine

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Jel ima jetre za jest?
Imao sam seminar na faksu o toj tuluškoj,alaj sam naucio o njoj:supz:
Ta guska je majka svim guskama :mrgreen:
 

Miljenko

Član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
45
Jel ima jetre za jest?
Imao sam seminar na faksu o toj tuluškoj,alaj sam naucio o njoj:supz:
Ta guska je majka svim guskama :mrgreen:

slažem se s tobom 'drmr'...
bio bih ti zahvalan kada bi mi na mail poslao svoj seminar da i ja o njoj naučim nešto, molim te...
mail miljenko.miklis@gmail.com
zahvaljujem unaprijed
 
H

Hrvach

Guest
Ma nema problema, samo nabavite frižider i inkubator je gotov za par sati.
Jel ima možda ko od kolega forumaša stari frižider da mu ne treba nek se javi.
 

Miljenko

Član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
45
od frižidera još ništa... :madmana: ali potraga još traje, ne odustajem... :scratch
ne znam što napraviti s jajima od pura, imam ih 15 komada i još nesu :rolleyess:
 
H

Hrvach

Guest
Ja bi kupio da nije ovakva zima, kud ću s mladima kasnije. Ako hoćete puriće javite mi se pa se dogovorimo za inkubiranje, makar ne znam kakva bi bila oplođenost zbog zime...
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
Pozdrav Miljenko,dobro dosli :)
Ja sam onaj Filip sa svijeta ljubimaca,koji vam je prodo japanke
 

Miljenko

Član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
45
Pozdrav Miljenko,dobro dosli :)
Ja sam onaj Filip sa svijeta ljubimaca,koji vam je prodo japanke

Pozdrav Filipe, patke su dobro osim što su u manjini pa im ostala perad ne da mira...
nabavio sam još neke novine u svom dvorištu, slike će biti sutra, nadam se...
 

Miljenko

Član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
45
Hpk

evo ono što sam od davnine želio imati, Hrvatska patuljasta kokoš ili kako smo ju mi zvali dok sam ja bio mali: "Turčice".









 
H

Hrvach

Guest
Nakon početnih problema inkubator je u pogonu. Pure su danas od 10:30 unutra tak da za 4 tjedna računajte da će biti mladih ako bude sve ok. Jučer stavim inkubator da se grije i ventilator se neće okretati, nakupilo se kamenca i paperja i zblokiralo ga je, danas sam to ujutro složio i stavio jaja unutra. Ima mjesta za još 25 kokošjih jaja tak da planirate ako mislite nabaviti.
 

Miljenko

Član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
45
Nakon početnih problema inkubator je u pogonu. Pure su danas od 10:30 unutra tak da za 4 tjedna računajte da će biti mladih ako bude sve ok. Jučer stavim inkubator da se grije i ventilator se neće okretati, nakupilo se kamenca i paperja i zblokiralo ga je, danas sam to ujutro složio i stavio jaja unutra. Ima mjesta za još 25 kokošjih jaja tak da planirate ako mislite nabaviti.

OK...bitno da je sada sve u redu i da si riješio problem...
za jaja se još čujemo
 

Najnoviji postovi

Na vrh