• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Slovenije 2

J

jery

Guest
Pozdrav.

I ja dolazim iz Slovenije. Bavimo se sa još malo s stočarstvom ( 6 glav stoke) i poljoprivedom (5 ha ). Od traktora imamo samo 2 traktora i ovo je Zetor 6911 i Ursus 335.

Hrvaško pa neznam pisati najbolje.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Dobrodošao :partyman:

Imamo google prevoditelj pa ćemo se snaći :supz:
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Pozdrav.

I ja dolazim iz Slovenije. Bavimo se sa još malo s stočarstvom ( 6 glav stoke) i poljoprivedom (5 ha ). Od traktora imamo samo 2 traktora i ovo je Zetor 6911 i Ursus 335.

Hrvaško pa neznam pisati najbolje.

POzdrav! Čim imaš Ursus-a,mi odmah znamo Slovenski! :finga::finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša..........:partyman: :partyman:

Naučit češ se,,,,,pisat ne sekiraj se,,..,,vidiš da ti ide..:mrgreen:,i ostali forumaši iz slo....pišu,bez greške..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdrav.

I ja dolazim iz Slovenije. Bavimo se sa još malo s stočarstvom ( 6 glav stoke) i poljoprivedom (5 ha ). Od traktora imamo samo 2 traktora i ovo je Zetor 6911 i Ursus 335.

Hrvaško pa neznam pisati najbolje.

Sploh pa i mi Hrvati vemo marsikaj slovenščine, dobro prišel in maj se lepo!:lol:
 
Na vrh