• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav iz Splita

D

damircat

Guest
Evo ja sam novi iz okolice Splita,logirao sam se jer imam problem sa pilom pa da vidim može li mi ko pomoći
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal! ...

., ovo je tema za predstavljanje., pa bilo bi i više negoli lipo da napišeš ku o sebi i svome kraju!., jer okolica Splita ima IME!!!., a ki se srami svog?, srami se još i više tujeg.-

., svakako ćemo pomoć!, ALI moraš bit opušteniji, konkretniji, sporiji, pomalo, netreba žurit jer smo u vremenu, pogotovo sad u ve zimske i blagdanske dane.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ... ., p.s., molim bez ljutnje, ovo je bila javna i pozitivna kritika prema dobrom i novom članu iz predivne okolice Splita!!! ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.........

Bi rekli ode potpisujem tvoje GROFE..
 
D

damircat

Guest
Evo ja sam novi iz okolice Splita,logirao sam se jer imam problem sa pilom pa da vidim može li mi ko pomoći

Da se detaljnije lociram iz Kaštel Sućurca,inače se bavim prijevozom i naravno malo i poljoprivredom,masline.Tu sam jer vidim da je forum zanimljiv i pun dobrih savjeta.Evo jeli sad dobro?
 

Miljenko

Član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
45
lipi pozdrav Damire...
Kaštel Sućurac...već niz godina ljutujem u Sućurcu...u DVD-u "Mladost" :partyman:
 
D

damircat

Guest
lipi pozdrav Damire...
Kaštel Sućurac...već niz godina ljutujem u Sućurcu...u DVD-u "Mladost" :partyman:

Oooo,pa pozdrav kolega,i ja sam član DVD Mladost,ali malo svratim jer sam zauzet,kad se vidimo imaš turu u kafiću
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Evo da se malo nasmijeno. Jos kad sam vidio okolica Splita,morao sam.Nemoj zamjerit :partyman:
hnlonfacebook.jpg
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
Da se detaljnije lociram iz Kaštel Sućurca,inače se bavim prijevozom i naravno malo i poljoprivredom,masline.Tu sam jer vidim da je forum zanimljiv i pun dobrih savjeta.Evo jeli sad dobro?

pozdrav i od mene zemljak
evo dokaz da nas ima još vridni dalmatinaca a ne samo da linčarimo
 

Najnoviji postovi

Na vrh