• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Umaga

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,287
Evo, došlo je meni volja da napišem par riječi, danas je točno godinu dana da listam forum pa je možda i vrijeme da napišem par riječi o sebi...
Ne zovem se Pjero, to je samo nick, ja sam Alen, radim u tvornici u tehničkom sektoru na odjelu održavanja u Umagu.
Imam 33 godine, od poljoprivrede imamo oko 15 hektara zemlje, novi vinograd sa 800 loza, oko 150 stabla maslina, jedan dio je za sadnju, ima i pašnjaka za košnju i ostalo je šuma. Imamo i zemlju u Sloveniji 10 metara od rijeke Dragonje koja je pogodna za sadnju kukuruza.
Od traktora imamo 2, IMT 533 i 539, prikolicu kiper 3T, frezu, plug, drljaču, mali trobrazdni plug, ripper, bušač za rupe kardanski, sijačicu kukuruza, novi malčer, bočnu kosu, traktorske grablje, motokultivator labinprogres 13ks sa svim priključima i atomizerom, 2 motorne pile stihl, 2 leđna trimera, novi tresač maslina i još brdo toga ne mogu se sjetiti....
Imamo i 2 bravca od 150kg, 50 kokoši, zečeve i jedan pas čuvar njemački ovčar.
Nadam se ovdje u budućoj dobroj suradnji, pozdrav.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Sada kad imaš svoju temu ću ti reći dobro došao na forum :finga:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Svaka čast na predstavljanju , bolje ikad nego nikad .... , kako pišeš svega se tu ima ...., znači puno rada , puno truda ...... ništa..., samo nastavi kao i dosad , puno uspjeha u radu .

pozdrav , živio :partyman::partyman:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
dobro je Žuti rekao bolje ikad nego nikad, nema što dobro predstavljanje a i dobar datum si odabrao,ali da na kraju ipak use..em , pozdrav i dobro došao:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Cestitam na otvaranju teme za licno predstavljanje :partyman:
Moracu i ja samo dok skupim vremena da se predstavm nakon duzeg vremena :lol:
E taj ferdzo 4wd sa slike je li tvoj?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
dobro došao junače
Objasni mi zašto stariji ljudi spominju unag u konotaciji s otokom ?
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,287
Da, otok je bio, i to još iz vrijeme rimljana. Rimska kolonija je utvrdila grad i spojila ga sa kopnom. Nakon Rimljana, Umag su osvojili Hrvati. Unatoč tomu, kada su stigli Talijani iz Genove, htjedoše osvojiti grad no nakon neuspjeha, spalili su ga. Mnogo godina kasnije, Umag se razvio na ostacima i uspio sačuvati kulturne spomenike kao dio povijesne baštine. Ostaci i povijesna zdanja koja su ostala, rasporedila su se po starome gradu i svaki spomenik priča svoju priču o prošlosti. Stari ljudi ne priznaju ga kao poluotok, sve je to stvar povijesti koja se nanosi stablom jednim na drugim :lol:
Imam i par starih kolega s posla umažana koji ponekad se izražavaju: gremo na kopno...
 
B

BAGERISTA

Guest
Čo moj,,,Pozdrav i dobrodoša..................:partyman::partyman:
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,287
E taj ferdzo 4wd sa slike je li tvoj?
Nije moj i nebi nikada to napravio ni kupio:weedman: Jedan moj kolega sa posla ga ima original. Malo nerealno mi izgleda pa sam stavio tu sliku iz fore.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Nije moj i nebi nikada to napravio ni kupio:weedman: Jedan moj kolega sa posla ga ima original. Malo nerealno mi izgleda pa sam stavio tu sliku iz fore.
Ja da licno odlucujem jedino bih ga u takvom izdanju primio u dvoriste
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!

., lipo, lipo predstavljanje, svaka čast i fala., čitamo se - pišemo se ...
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Sretan rodjendan :supz: i zivio :partyman::partyman::drinkers::partyman:
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,287
:partyman::drinkers: i danas godinu stariji :madmana: hvala ti
 
Na vrh