• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav iz valpova!

  • Temu pokrenuo Jokat
  • Datum prvog posta
J

Jokat

Guest
Pozdrav svima! ja sam Josip živim u valpovu i zanima me uzgoj crne slavonske svinje! bio bih zahvalan na informacijama i gdje kupit 2-3 ženska praseta? za početak bi držao za sebe a kasnije ću vidit što dalje! od mehanizacije trenutno nemam ništa! samo dobra volja:D puno hvala unaprijed!:D trenutno imam jedno muško prase uštrovljeno i hranim ga za bravca a čovijek mi ne želi prodat žensko kaže da moram imat OPG? molim vas možete mi pojasnit kako to ide? još jednom hvala svima i ugodan pozdrav!:D
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.....................:partyman: :partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav Josipe i dobro nam došal!, čitamo - pišemo se ... ., aj Bog! ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh