• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Varaždina

M

mikivz

Guest
Zdravo svima

Evo ja sam Mićo, živim u Varaždinu, 25 godina :), sin majke Liljane i oca Zvonimira :D. Imam svoju vlastitu tvrtku za prodaju i uvoz kineskih automobila, prodajem terence i mini laka teretna vozila do 1000 kg nosivosti. Isto tako bavim se prodajom dodatne opreme za terence poput bull barova, pragova, krovnih nosača, body-kitova, električnih vitla 12 ili 24v itd.

U zadnje vrijeme sam bio na nekoliko manjih gospodarskih sajmova i nekoliko ljudi mi je spomenulo ovaj forum, pa evo odlučio sam se prijaviti i družiti sa svima vama.

Pozdrav
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
pozdrav kak je na špancir festu, dobro došao :partyman:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
dobro došao!

a koji su to kineski automobili koje zastupaš?
 
M

mikivz

Guest
pozdrav kak je na špancir festu, dobro došao :partyman:

zdravo
dobar je špancir, šteta zbog lošeg vremena, evo baš je jučer završilo sa koncertom bajage ;)
 
M

mikivz

Guest
dobro došao!

a koji su to kineski automobili koje zastupaš?


zdravo

radi se o dvije kompanije, dongfeng mini auto i great wall, dfm mini auto proizvodi laka teretna vozila, mini kombiće, kamione, duple kabine, bazirana na japanskom suzukiu(model carry), od kojeg i potječe kompletna proizvodnja i velik dio dijelova, dong feng radi i traktore, znam da se u bosni dosta dobro prodaju, nisam informiran dal ih netko prodaje u hr

great wall radi suv i pick up vozila, ne znam ako si ikada čuo za model hover, mi ga prodajemo, a uskoro nam dolaze svi novi modeli za tržišta eu, u vozilima great wall su se vozili i hrvatski olipijci 2008 godine jer im je moja firma bila sponzor, uglavnom je to sve bazirano na mitsubishiu, toyoti i isuzu-u, pola proizvodnje je otkupljeno do njih te je samo modernizirana, a ti su razni joint venture poslovi koje rade zajedno u kini
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
pozdrav.
ako se ne varam, sreli smo se na OR forumu ..
dobro dosao ;)
 
M

mikivz

Guest
A ni ovog nema, prodao stvari i odletio na skijanje,,,,,:|

hahha...tu sam ja, čitam ovo redovito ali ako nemam šta pametnog napisati bolje ne pišem, isto tako ne volim skijanje i nikad nisam bio na skijanju :mrgreen:, meni je ljepše u nekim toplijim krajevima....

što se tiće prodaje, eto ako ti baš toliko znači ovdje nisam ništa prodao ali sam se uspio upoznati s nekim ljudima i popiti kavu s njima ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
bez ljutnje,,,,samo se malo šalimo,,,,ali bolje možda neke pute i ne niš pisat,,,,jer se svakako protumači............:oops::oops::oops:
 

Najnoviji postovi

Na vrh