• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Vrbovca!

marek

Član
Tu od
26 Velj 2012
Poruka
121
Pozdrav svim forumašima!
Na početku isprika, već sam godinu dana član foruma, tražim savjete, postavljam pitanja a predstavil se nisam... moj propust pri preskakanju uvodne poruke od admina.
Još jednom, ispričavam se!
Ime mi je Mario Baštek, imam 29 god., dolazim iz malog gradića Vrbovca, poznatog po mesnoj ind. PIK Vrbovec u kojoj sam i zaposlen evo već 4 god. Po struci sam ing. strojarstva - smjer mehatronika, 7 god. u braku s Dijanom, dvoje djece - sin 7 i kćerkica 6 god.
Živim na zajedničkom domačinstvu s mamom i bratom. Svi skupa delamo malo zemlje i vinograd. Svake sezone sadimo 1 - 1,5 rali kuruze i isto tolko ječma i pšenice (zobi). za ishranu svinja za vlastite potrebe. Poljoobradu sam počel delati s 18 god - prek noći kak se veli, kad je umro tata... mali kopčaj plug i teraj...kak je ispalo je ispalo, malo po malo se napravi nekak, nije vrhunski al nekaj nikne... trudim se da ispadne najbolje.
Imamo traktor Zetor 4712, plug slavonac 12, jednobrazni plug WS 16 kojeg sam sam sklepal - s njim zaarjam kuruzinje, tanjurače 20 diskova, drljače, jednoosovinsku prikolicu ( made by Mika - pokojni otac), malu traktorsku prikolicu ( made by Mika - pokojni otac), motokultivator Lombardini 8ks benzinac, motorka Stihl MS 310.
Sijačice za kukuruz, žito te špricu nemam. Kukuruz mi posije stric (ima pneumatik nodet 4 reda), žito posijem ručno so 500 hvati, a veče površine s stričevom Nordsten sijačicom, a šprica mi sused uz novčanu naknadu...U vinogradu imamo direkt i francuz, dobijemo sako leto tuduma i tak...Smatram nas vrednom obitelji koja si uvek kolko god je to moguće hoće nekaj napraviti, prirediti i tak...

eto, tolko o meni...

Hvala svim forumašima koji su kontakt samnom dosad, evo sad znaju ko sam i nadam se daljnjoj suradnji na najbolji način!

Živjeli!
 

marek

Član
Tu od
26 Velj 2012
Poruka
121
Ej suso...!!
A je, posijali jednu ral za početak - polje visi na jen kraj pa se dalo...
Ostale parcelice na ravnom kad se presuše...
A vi tam na ravnjaku...jel ste krenuli u polja?
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Zob je posijana,vozimo gnoj za kukuruz i nadam se prvog maja da bu gotovo a onda polako na:icon_jook::icon_kidra:
 
B

BAGERISTA

Guest
Uredno,svaka čast,,evo ljep pozdrav i dobrodoša,stari-novi članu....:(nod)::(nod)::icon_pidu::icon_pidu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh