• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Zagorja

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Bok svima, ja sam Krunoslav iz Marije Bistrice, 30 g., inženjer prometa. Poljoprivredom se ne bavim pretjerano, ali mi je zanimljiva i volim pratiti novosti, poglavito oko mehanizacije. Imam oko 3 ha zemlje u 10-ak čestica (u katastru ih je barem duplo više :lol: ), nekad smo hranili kravicu, pajceka i sl., ali to se na taj način ne isplati, pa sam prije 7-8 g. sve zatravio, kosim i prodajem sijeno da mi zemlja ne bude pusta. Za ozbiljnije bavljenje poljoprivredom trenutno nemam viziju ni kapitala, ali zemlju treba čuvati. Čitamo se!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Koko kaže:
ja sam iz Marije Bistrice, 30 g.,
I ja sam ...bok tebi ,samo pamtim koju zimu više od tebe ;)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Pozdrav iz Začretja!
Te dobro došao na poljoprivredni forum!
 
Na vrh