• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav iz zagorja

kojot

Član
Tu od
31 Pro 2011
Poruka
78
Lijep pozdrav svim forumašima i gostima.Zovem se nenad,imam 35,9 god. i živim u Zagorju općina Zlatar-Bistrica.Na ovom forumu sam dosta često do sada samo kao gost.forum je odlićan i tu sam našao puno korisnih informacija koje su mi pomogle kod kupnje mog prvog traktora,jer o traktorima sam znao skoro pa ništa.Od tema su mi najzanimljivije o traktorima,mehanici,izumi i inovacije,sve što se tiče tehnike.Od poljoprivrede nemam puno,samo jednu njivu iza kuće.Pola njive je vrt a pola je kuruza.Od živine imam 2 svinje domače i 8 divljih,8 kunića i nešto golubova,grlica,prepelica.......Za sada od mene toliko čujemo se po raznim temama,slike budu kad skužim tehniku postavljanja jer nisam baš vješt sa kompom
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pozdrav i dobrodošao na forum
i od srca ti želim sretnu novu 2012 godinu tebi i tvojoj obitelji
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...........:partyman::partyman:i sve najbolje u novoj,,da bude bolja od ovih........:drinkers::drinkers:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
pozdrav i dobro došao i sve najbolje u ovoj godini
a najvažnije koji je traktor
 

kojot

Član
Tu od
31 Pro 2011
Poruka
78
hvala svima na dobrodošlici i sretna nova svima.traktor je imt 539 sa kabinom 85 g.Nije niš posebno ali meni je dobar jer mi treba samo za dopeljat 15-20 metara drva godišnje iz obližnje šume i još možda neke sitnice
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Evo još jednog zemljaka , dobro došao
Sad možemo čuti o purgi iz prve ruke (postojala je osnovana sumnja da pri purgi jedan forumaš nahrani jato ostalih s kobasama)
 

kojot

Član
Tu od
31 Pro 2011
Poruka
78
Evo još jednog zemljaka , dobro došao
Sad možemo čuti o purgi iz prve ruke (postojala je osnovana sumnja da pri purgi jedan forumaš nahrani jato ostalih s kobasama)
hvala lijepa još bolje vas našao,a kaj se purge tiče,purga je na našu žalost već godinu dana zatvorena i čeka novog vlasnika
 
H

Hrvach

Guest
Pozdrav kojot i dobro došao na forum.. Raspiši se malo o životinjama, čekamo te spremni u temama o tome :)
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!, čitamo - pišemo se ...
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Pozdrav i dobrodošao!
Slažem se sa zadnjim odgovorom kolege (toma3340).
Svaki traktor je dobar dok služi :mrgreen:
 

kojot

Član
Tu od
31 Pro 2011
Poruka
78
evo i traktora o kojem se pisalo
 

Prilozi

  • P1020002.jpg
    P1020002.jpg
    53.2 KB · Pregleda: 59
  • P1020008.jpg
    P1020008.jpg
    52.2 KB · Pregleda: 64
Na vrh