• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Zaprešića :)

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Bok ekipa i lepi pozdrav svima iz okolice Zaprešića,ili ti ga selo Kupljenovo.Ja sam Ivica 81.godište sam i nemam niš kaj se tiče poljoprivrede,ali sad se oženil prije par let pa ima žena dost zemlje,grunta pa se polako zanimam za sve pomalo,ima tast trsje,sijamo koruzu,voćke imamo i dost zemlje kaj se ne dela baš,ja se sad nekak zanimam za sadnju malina pa bum malo škicnul kaj se tu da videti na forumu.
Do tipkanja :(hi):
 

tatkodvd

Dobro znana faca
Premium
Tu od
2 Pro 2011
Poruka
1,255
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Bok Kupljenec, dobrodošao na Poljoprivredni Forum.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Pozdrav Kupljenec, dobrodošao na Poljoprivredni Forum!


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh