• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz zlatne doline

G

gugi

Guest
Poštovani forumaši pratim vas već ohooho vremena i moram priznati da je ovo prava savjetodavna služba i za poljoprivrednike i za mehaničare i za "svašta nešta" a ja ću trebati puno "savjetovanja" a možda se zaleti i koja pametna sa moje strane.

Zovem se Vedran i dolazim iz malog mjesta iz okolice Kutjeva, inaće sam informatičar po struci a to znači 8 do 14 sati sjedenja za tipkovnicom pa smo morali uvesti nekakvu rekreaciju. Prije 4 godine posadili smo 1 ha ljeske i pravo nam se svidjela takva "rekreacija" pa smo prije 2 godine imali priliku i kupili još 2 ha zemlje i posadili sve ljesku tako da je sad to prava rekreacija za cijelu obitelj. Mehanizacije nismo imali pa smo nabavili mali traktorčić Yanmar 1301d (presudno je bilo iskustvo vlasnika sa ovog foruma) imamo nešto priključaka: freza, rotomalčer, mali sjetvospremač.

Toliko za sada, nastavak slijedi ...
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
190
Pozdrav Vedrane i dobrodošao:(y)::icon_super:, od kud točno si?
 

Najnoviji postovi

Na vrh